بهترین برندهای آبلیمو


برند مهرام​

----

mahramco.com
تاسیس 1349
نوع تولیدات در ابتدا به شش نوع محصول خلاصه می‌شد که در میان آن‌ها سس مایونز توانست جایگاه خوبی را در کشور به دست آورد. مهرام به ‌مرور زمان و طی سالیان طولانی فعالیت، سبد کالایی خود را گسترده‌تر کرده و تعداد محصولات تولیدشده در مهرام هم‌اکنون بالغ بر ۷۲ نوع است که در گروه سس‌های سرد شامل انواع مایونز و سس‌های سالاد، گروه سس‌های گرم شامل انواع کچاپ ساده و تند، ترشیجات، چاشنی‌جات، مرباجات و کنسروهای غیرگوشتی قرار می‌گیرند.برند یک و یک​

----

www.1and1group.com
تاسیس :1346
شرکت دشت مرغاب (سهامی عام) با نام تجاری شناخته شده ی یک و یک، از با سابقه ترین و بزرگ ترین مجموعه های تولیدی صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی کشور محسوب می شود که در منطقه دشت مرغاب واقع در145 کیلومتری شهر شیراز در استان فارس در مساحتی حدود 25 هکتار شروع به کار نموده است.

برند سمیه

----

www.somayehco.com
تاسیس :1359
این شرکت با تولید آبلیمو و کمی بعد کشک مایع پاستوریزه شروع به کار کرد و اکنون با دهها محصول متنوع، از قبیل کشک سنتی، آبلیمو، انواع ترشی جات، شوریجات، رب انار، رب گوجه‌فرنگی، انواع مربا، شربت سکنجبین، کنسرو خوراک‌ها، آبغوره، سرکه و رشته آش زینت بخش سفره‌های ایرانی میباشد.برند اروم آدا

----

www.urumada.com
تاسیس : 1370
رکت اروم آدا در کشور ایران، 9 کیلومتری شهر ارومیه در جاده سنتو در محیطی بسیار خوش آب و هوا و با مساحت تقریبی 52000 متر مربع و 19500مترمربع زیربنا تاسیس گردیده است. این شرکت به منظور تولید انواع محصولات غذایی به بهره برداری رسید تولیدات اروم آدا در ابتدا شامل انواع رب گوجه فرنگی بود که به تدریج و با توجه به نیاز مشتریان و نیز سیاستهای توسعه شرکت تعداد و تنوع محصولات افزایش یافت.

برند تک ناز

----

taknazfood.ir
تاسیس :1387
مجتمع صنایع غذایی دانیال آفتاب آذربایجان ( سهامی خاص ) در زمینه تولید و بسته بندی انواع مواد غذایی صنایع تبدیلی تاسیس گردید، فاز اول این کارخانه در اسفند ماه 1389 واقع در تبریز، جاده صوفیان ، شهرک سرمایه گذاری خارجی افتتاح و محصولات خود را با برند تک ناز به بازار عرضه نمود. در اولین سال فعالیت خود موفق به تولید و گنجاندن بیش از 50 نوع کالا در سبد محصولی خود شد که شامل انواع مواد غذایی از قبیل ، انواع ترشیجات ، مرباجات، رب گوجه فرنگی ، آبلیمو، کمپوت و انواع محصولات زیتون می باشد.