بهترین هتل های تبریز


هتل شهریار

----

www.shahryar-hotel.com
تاسیس : 1387
ادرس: تبریز، ابتدای جاده ائل گلی، هتل بین المللی شهریار
به منظور ارائه خدمات مناسب تر به گردشگران در سال 1396 مورد بازسازی قرار گرفت. این هتل در 10 طبقه بنا شده است و دارای 202 باب اتاق می باشد. اتاق ها در طبقات دوم تا نهم پراکنده شده اند. از لحاظ موقعیت مکانی هتل شهریار در ابتدای جاده ائل گلی واقع شده و با پارک ائل گلی 6.5 کیلومتر فاصله دارد. یکی از مزیت های هتل پنج ستاره شهریار تبریز دسترسی به دانشگاه تبریز با فاصله حدود 4 کیلومتر می باشد.هتل پارس

----

www.pars-hotels.com
تاسیس : 1380
ادرس : تبریز / جنب پارک ائل گلی
هتل پارس ائل گلی تبریز با 17 طبقه و 180 باب اتاق و رستوران گردان به بهره برداری رسید. پروژه ساخت این هتل ابتدا در سال 1370 توسط گروه هتل های پارس مطرح شد و نهایتا در سال 1374 عملیات اجرایی و ساخت هتل پارس ائل گلی در زمینی به مساحت 37000 متر مربع و زیربنای 28000 متر مربع آغاز شد. تجهیزات کامل و موقعیت مکانی مناسب، هتل ائل گلی تبریز را به یکی از پرطرفدار ترین هتل های این شهر تبدیل کرده است. هتل پنج ستاره پارس ائل گلی تبریز جز گروه هتل های پارس می باشد.

هتل لاله

----

hotellalehpark.com
تاسیس : 1395
ادرس : تبریز، اتوبان پاسداران، میدان شهید فهمیده، هتل لاله پارک
این هتل در 4 طبقه بنا شده است و دارای 220 باب اتاق و سوئیت است که مطابق با استانداردهای روز دنیا طراحی و ساخته شده است. هتل لاله پارک یکی از هتل های بزرگ و لوکس پنج ستاره شمال غرب کشور، که در منطقه خوش آب و هوای رشدیه تبریز و در همسایگی کوه عینالی واقع شده است و این همجواری چشم انداز جذاب، زیبا و منحصر به فرد را برای مهمانان فراهم آورده است. موقعیت مکانی مناسب هتل لاله پارک تبریز امکان دسترسی به فرودگاه بین المللی تبریز را با فاصله 17 کیلومتر فراهم ساخته است.هتل تبریز

----

www.aryahotels.com
تاسیس : 1348
ادرس : تبریز – خيابان امام خمينی – فلكه دانشگاه
در سال 1390 با هدف ارائه خدمات مناسب تر بازسازی شد. این هتل در 5 طبقه بنا شده است و دارای 132 باب اتاق می باشد. از لحاظ موقعیت مکانی، هتل چهار ستاره تبریز در خیابان امام خمینی واقع شده است و در فاصله 2.5 کیلومتری دانشگاه تبریز واقع شده است. همچنین هتل بین المللی تبریز دارای دسترسی آسانی به مرکز خرید جواهر، با پیمودن مسافت 550 متر می باشد. لازم به ذکر است هتل تبریز عضو گروه هتل های آریا به شمار می آید.

هتل گسترش

----

gostareshhotel.com
تاسیس:1340
ادرس : تبریز، خیابان امام خمینی، چهار راه آبرسان
هتل گسترش تبریز با نیم قرن سابقه در صنعت هتلداری، به عنوان اولین ساختمان بلند مرتبه شهر تبریز میباشد که توسط مهندسین و پیمانکاران خارجی ، طراحی و اجرا گردیده و با استحکام بنای فوق العاده، یکی از قدیمی ترین هتل های شهر تبریز می باشد . این هتل بین المللی در 13 طبقه دارای 150 اتاق در مرکز شهر تبریز در نزدیکی آثار تاریخی چون مسجد کبود و موزه آذربایجان ونیز مراکز خرید و ادارات دولتی شهر واقع شده است.