بهترین برندهای دوغ


دوغ پگاه

----

تاسیس:1333
سایت:pegah.ir
کارخانه شیر پاستوریزه تهران در آبان ماه سال 1336 به صورت رسمی افتتاح گردید. احداث و راه اندازی چنین کارخانه ای تحولی اساسی در صنعت دامداری و دامپروری کشور ایجاد کرد. این شرکت محصولات خود را با نام تجاری پگاه به بازار عرضه می نماید و یکی از صد شرکت برتر ایران می باشد.دوغ دامداران

----

تاسیس : 1363
سایت:damdaran.ir
لبنیات دامداران در سال 1363 در شمال شهر تهران فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت ابتدا ماست های گاوی و گوسفندی و بعدها شیر با بسته بندی نایلونی تولید می کرد و بعدها انواع دیگر محصولات لبنی به محصولات خود اضافه نمود. دامداران امروزه تولید کننده انواع نوشیدنی ها و محصولات لبنی مدت دار می باشد. هدف اصلی این مجموعه تولید محصولات سالم و متنوع در ابعاد کشوری می باشد. لازم به ذکر می باشد شرکت های میامی، سحر، جهان صالح و پارس سان نیز به صورت مستقل عضو گروه دامداران میباشند.

دوغ کاله

----

تاسیس : 1370
سایت : kalleh.com
شرکت کاله تولید کننده انواع محصولات لبنی در سال 1369 در شمال ایران در شهر آمل تاسیس گردید. انواع شیر، ماست، کره، دوغ و دسر از محصولات این شرکت می باشد. 16 گروه تولیدی باعث قدرت بی نظیر این شرکت در بازار ایران شده است. این مجموعه از بهترین صادر کنندگان ایرانی می باشد که در سال های متمادی مورد تقدیر قرار گرفته است. انواع ایزوها و استانداردهای جهانی این برند را به برندی درجه یک و جهانی تبدیل کرده است.دوغ کالبر

----

تاسیس : 1373
سایت : kalber-dairy.com
لبنیات کالبر در سال 1373 در اراک تاسیس شد. این شرکت تولید کننده انواع لبنیات، مواد غذایی و آشامیدنی می باشد. شرکت نصر گستر اراک در سال ها 1379 تا 1383 خطوط انواع ماست، دوغ، شیر و انواع آبمیوه های با کیفیت را توسعه داد. استفاده از ماشین آلات مجهز و استاندارد و توجه به کیفیت و خواست مشتریان این شرکت را دارای جایگاه ویژه ای در این حوزه کرده است.

دوغ عالیس

----

تاسیس:1384
سایت:alis.ir
گروه تولیدی «عالیس»، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع نوشیدنی در کشور است. این گروه با هدف تولید فرآورده‌های لبنی پاستوریزه، در زمینی به وسعت ۱۰ هکتار آغاز به کار کرد و فعالیت خود را در جهت تحقق اهداف و سیاست‌های معین خود ادامه داد.این شرکت از همان ابتدا، کیفیت جهانی و کسب رضایت مشتری را سرلوحه ی کار خود قرار داد و با تاسیس شرکت «بهار رز چناران» اقدام به تولید انواع مختلفی از لبنیات و نوشیدنی‌ها از جمله ماست میوه‌ای، شیر میوه‌ها، انواع آب میوه‌ها، شیرهای طعم‌دار، شیر ساده و دوغ(اسپیتیک) کرد. این محصولات به کمک مدرن‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا تولید و به بازار عرضه شدند.