بهترین هتل های شیراز


هتل بزرگ شیراز

----

shiraz-hotel.com
هتل شیراز :1392
هتل ۵ ستاره بزرگ شیراز در شهر شیراز، زادگاه هنر و فرهنگ ایرانی در همسایگی دروازه قرآن در آبان ماه بنا گردیده است. این مجموعه دارای ۱4 طبقه و ۱۵۸ باب اتاق می باشد. از ویژگی های منحصر بفرد هتل بزرگ شیراز نزدیکی به اماکن تاریخی، زیارتی و تفریحی می باشد. نزدیکی به اماکن تاریخی تخت جمشید،حافظیه و آرامگاه سعدی،امکان دسترسی آسان به فرودگاه و شاهراهای اصلی کشور،این هتل را از نظر مکانی در شرایطی منحصر به فرد قرار داده است.هتل چمران

----

www.hotelchamran.com
تاسیس : 1389
هتل لوکس چمران یکی از مرتفع‌ترین و بزرگ‌ترین هتل‌های شهر شیراز است.این هتل از بهترین هتل های شیراز 5 ستاره و دارای فول امکانات اقامت میباشد. دارای 30 طبقه و 250 باب اتاق میباشد. هتل چمران با چشم‌اندازی زیبا به منطقه قصر الدشت میباشد. موقعیت مکانی این هتل که در خوش آب و هواترین بخش شیراز قرار گرفته است و رودخانه‌ای که از ضلع جنوبی این بلوار می گذرد، هتل چمران را به مکانی خاص برای گردشگران تبدیل کرده است.

هتل مجلل هما

----

homahotels.com
تاسیس :1350
هتل مجلل هما واقع در بوستان آزادی شیراز از مجموعه هتل‌های هما می‌باشد. هتل با 8 طبقه متشکل از 232 باب واحد اقامتی لوکس با چشم‌انداز رویایی از باغ بی‌نظیر و کوه‌های مشرف می‌باشد. اصالت و شکوه شهر شیراز را در فضای دلنشین، گرم و صمیمی هتل هما شیراز می‌توان تجربه کرد. هتل پنج ستاره هما شیراز دارای 4 سالن همایش بزرگ و مجلل به نام‌های سالن مروارید، زمرد، برلیان و یاقوت است. فضای گرم و دلنشین سالن‌ها و همچنین شکوه و تجملات آن، شما را متحیر می‌کند.هتل زندیه

----

www.zandiyehhotel.com
تاسیس : 1394
هتل پنج ستاره زندیه شیراز در خیابان هجرت شهر شیراز میباشد.این هتل دارای 6 طبقه و 72 باب واحد اقامتی می‌باشد. واقع بودن در مرکز شهر، دسترسی آسان به اماکن تاریخی و معماری اصیل ایرانی از ویژگی‌های هتل می‌باشند. سالن های چند منظوره و رستوران از برخی امکانات موجود در هتل به شمار می رود. هنر معماری سنتی به کاربرده شده در برخی از بخش های هتل از نکات قابل توجه در هتل زندیه به شمار می رود.

هتل پارک سعدی

----

www.parksaadihotel.com
تاسیس :1341
هتل چهار ستاره پارک سعدی با زیربنای ۴۰۰۰ مترمربع با استاندارد روز دنیا افتتاح و جهت ارتقا کیفیت خدمات آخرین بازسازی خود را در سال ۱۳۹۶ انجام داده است. این هتل در نزدیکی دروازه قرآن و در جوار خواجه حافظ، رو به روی باغ جهان نما و در نقطه بسیار خوش آب و هوای شهر شیراز واقع گردیده است و همچنین فاصله آن تا مجموعه تاریخی و باستانی تخت جمشید ۶۰ کیلومتر می‌باشد.