بهترین برندهای سوسیس و کالباس


سولیکو

----

تاسیس: ۱۳۹۴
سایت : solicofresh.com
سولیکو متعلق به گروه مواد غذایی کالا یکی از برترین های حوزه تولید مواد پروتئینی می باشد. این شرکت دارای چهارده کارخانه در سراسر کشور می باشد. این شرکت یکی از صادرکنندگان برتر کشور می باشد و سالیان متوالی توانسته عنوان بهترین صادرکننده را کسب کند. سولیکو دارای بیست و پنج برند مختلف می باشد. برند سولیکو در سال ۹۴ فعالیت خود را آغاز نمود. گوشت مورد استفاده در محصولات سولیکو از کشور برزیل تامین می گردد.گوشتیران

----

تلفن: ۱۳۰۴
سایت : gooshtiran.com
برند گوشتیران با نام آرزومان در سال ۱۳۰۴ فعالیت خود را در زمینه فرآورده های گوشتی در کشور آغاز نمود و بعدها نام آرزومان به گوشتیران تغییر نمود. این برند یکی معروفترین و همچنین برترین تولید کنندگان سوسیس و کالباس در کشور می باشد. محل فعالی کارخانجات گوشتیران در جاده کرج واقع شده است.

۲۰۲

----

تاسیس: 1358
برند ۲۰۲ با مالکیت شرکت صنایع غذایی تلیسه فعالیت خود را با هدف تولید مواد پروتئینی با کیفیت در سال ۵۸ آغاز نمود. استفاده از از پرسنل مجرب و آخرین تکنولوژی های روز و همچنین دریافت استاندارد های بین المللی باعث شده ۲۰۲ جایگاه خوبی را در میان رقبای خود در بازار جذاب سوسیس و کالباس کشور کسب کند. کارخانه سولیکو در زمینی به متراژ سی هزار متر مربع در کرج واقع شده است.میکائیلیان

----

تلفن: ۱۳۱۰
سایت : mikaelian-co.com
برند میکائیلیان یکی دیگر از برندهای مطرح فرآورده های گوشتی کشور می باشد که در سال ۱۳۱۰ فعالیت خود را با هدف تولید سوسیس و کالباس با کیفیت آغاز کرد. این برند متعلق به خانواده ای ارمنی با همین نام می باشد که با هدف تولید محصولات گوشتی به ایران مهاجرت نمودند.

آندره

----

تلفن: 1316
سایت : andre.ir
برند آندره توسط آندریاس آهارونیان در سالبا هدف تولید سوسیس و کالباس با کیفیت در سال ۱۳۱۶ فعالیت خود را آغاز نمود. کارخانه این برند مطرح در صنایع غذایی در کمال شهر کرج واقع شده است. آندره دارای بیش از ۶۰ محصول متنوع می باشد. توجه به کیفیت و همچنین استاندارد و ایزوهای بین المللی همواره یکی از دغدغه های مجموعه آندره می باشد.