بهترین برندهای خشکبار


گلستان

----

www.golestan.com
تاسیس :1340
شرکت گلستان همسو با تحولات تکنولوژیک و فناوری های روز، به عنوان اولین شرکت تولید، بسته بندی و پخش مواد غذایی در ایران اقدام به نصب و راه اندازی سیستمSAP به عنوان پیشرفته ترین سیستم نرم افزاری برنامه ریزی منابع سازمانERP در دنیا نمود. هم اكنون گلستان با بهره‌گیری از حدود بیش از دو هزار نیروی كارآزموده و بیش از 300 محصول در حال فعالیت و توسعه میباشد.تواضع

----

www.tavazogroup.com
تاسیس :1305
آجیل وخشکبار متشکل از دهها قلم بوده که قابلیت ایجاد برند ومنحصر کردن آن تا به امروزوجود نداشته وممکن است درمناطق مختلف وبا درجه کیفیتی متفاوت تولید شود وقابلیت انحصار کردن کلیه محصولات برای یک خریداروجود ندارد. اصرار و وسواسی که حاج علی تواضع در انتخاب و دست چین کردن بهترین محصولات منطقه به خرج می داد باعث شد تاروز به روز بر تعداد مشتریانش افزوده شود و به این صفت شناخته شود. با گذشت زمان از مزارع و باغ های تبریز و آذربایجان دیگر اقلام آجیل به سبد فروش تواضع اضافه شد.

رئوف

----

http://raoufnuts.ir/ http://ituna.ir/
تاسیس :1340
کارخانه صنایع غذایی دانه های آفتاب رئوف با نام تجاری آیتونا واقع در شهرک صنعتی شمس آباد با مساحت بالغ بر 4000 متر و ظرفیت فرآوری و بسته بندی 20 تن محصول در روز، تولید کننده و بسته بندی کننده محصولات مختلفی از جمله انواع آجیل و خشکبار، زعفران، انواع شیرینی ها و شربت ها، سوهان مغزدار، ژله، باسلق، حبوبات و… با بالاترین کیفیت می باشد.نارمک

----

narmaknuts.com
تاسیس :1374
تولید و فراوری آجیل و خشکبار با کیفیت مرغوب و با رعایت دقیق استانداردهای جهانی می باشد . در ابن راستا مواد اولیه خریداری شده توسط این شرکت توسط مهندسین صنایع غذایی و همچنین شرکتهای بازرسی تحت نظارت قرارگرفته و کلیه ازمایشات فیزیکی ،شیمیایی و میکروبی بر روی مواد اولیه صورت می گیرد تا سلامت مصرف کنندگان کالای تولیدی این شرکت تضمین گردد.

محسن

----

www.mohsennuts.com
تاسیس : 1370
موسسین این برند در سال 1388موفق به راه اندازی کارخانه فراوری خشکبار شدند که اکنون به لحاظ گسترش طیف مصرف کنندگان محصولات خشکبار محسن سیاستگذاری توسعه شعب در دستور کار مدیریت قرار گرفته و این مجموعه ی روبه رشد در نظر دارد نسبت به تاسیس شعب در نقاط مختلف کشور اقدام نماید.رویکرد توجه مستمر به مشتریان همواره در منشور اخلاقی خشکبار محسن مد نظر قرار گرفته است.