بهترین برندهای تن ماهی


تن ماهی اویلا

----

تاسیس: 1384
سایت : familafamily.com
اویلا از برترین برندهای این روزهای صنعت غذایی می باشد. طعم دلنشین و همچنین عدم داشتن بوی نامطبوع و استفاده از روغن سویا از ویژگی های تن ماهی های اویلا می باشد. از دیگر مزایای این برند تن ماهی باز شدن آسان درب آن می باشد. نسبت حجم به قیمت تن ماهی های اویلا نیز مقرون به صرفه می باشد.تن ماهی شیلتون

----

سایت : shiltonco.com
یکی دیگر از پرطرفدارترین برندهای تن ماهی در میان ایرانیان تن ماهی شیلتون می باشد. این برند محصولات خود را در روغن گیاهی به بازار عرضه می کند. متعادل بودن نسبت نمک و طعم دلنشین ا ویژگی های این برند می باشد. تن ماهی های استفاده شده در شیلتون از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.

تن ماهی شیلانه

----

تاسیس: 1384
سایت : familafamily.com
شیلانه از قدیمی ترین تن ماهی های موجود می باشد. این برند به دلیل کیفیت بالا و همچنین قیمت مناسبش همواره از پرطرفدارترین برندهای تن ماهی می باشد. عدم داشتن بوی نامناسب و همچنین حجم مناسب محصولات شیلانه از دیگر ویژگی های این برند می باشند.تن ماهی طبیعت

----

سایت : tabiat-product.com
تن ماهی طبیعت یکی از برترین برندهای بازار تن ماهی کشور می باشد. استفاده از تن گیاهی یک دست و با کیفیت و همچنین کیفیت روغن استفاده شده از ویژگی های این برند می باشد. در تن ماهی های تولید شده در کارخانه طبیعت به هیچ عنوان از نگه دارنده استفاده نمی شود و همچنین از بهترین نوع ماهی های گیدر و هوور در تولیدات این شرکت استفاده می شود.

تن ماهی تحفه

----

سایت : tohfefood.com
برند تحفه از سال ۸۳ فعالیت خود را آغاز نمود. استفاده از مدرن ترین تجهیزات و استاندارهای بالای کیفی این برند را در جایگاه مناسبی در میان رقبای خود قرار داده است. تنوع محصولات استفاده از روغن زیتون کیفیت محصولات تحفه را افزایش داده است. توجه به سلامت و همچنین نیاز ها و خواسته های مشتریان همواره از اولویت های این برند ایرانی بوده است.