بهترین برندهای خمیر پیتزا


خمیر پیتزا آماده دگا

----

hamounshir.ir
تاسیس : 1380
عمده محصولات تولیدی شرکت، پنیر پیتزا در دو نوع موزارلا و پروسس می‏ باشد که در بسته بندی و وزن های مختلف تولید می‏ شود و علاوه بر پنیر، انواع خمیر پیراشکی، خمیر پیتزا، سمبوسه و همچنین انواع سس را به تولیدات خود افزوده است که در مصارف خانگی و رستورانی کاربرد بالایی دارد.خمیر پیتزا آماده 9595

----

9595.ir
گروه کارخانجات احیانان ایرانیان با نام تجاری 9595 با بکارگیری نیروهای متخصص و کارآمد و نیز تجهیز و تامین مجموعه با ماشین آلات مدرن و بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا، سعی در ایجاد تولید و تحولی در زمینه تولید خمیر پیراشکی، خمیر پیتزا ، خمیر یوفکا و پنیر پیتزا با فرمول کاملا جدید را دارد. اکنون به عنوان تنها و اولین تولید کننده پنیر پیتزا فراسودمند با چربی صفر و بدون استفاده از نمک در دنیا محصول خوب دیگر را در سبد خدمات خود قرار داده است .

خمیر پیتزا آماده ب. آ

----

www.bafoods.com
تاسیس : 1387
ب.آ به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده انواع غذاهای آماده و نيمه آماده ایرانی و بين المللي حلال، در سال 1387 تاسیس نمود. برند ب.آ در ابتدای فعالیت ، تولید خود را با ۳۵ محصول آغاز کرد. سپس با استفاده از بهترین و بروزترین ماشین آلات صنعتی تولید محصولات غذایی اروپا توانست محصولی با کیفیت و سالم را در حجم بسیار بالایی به تولید برساند و طی چند سال محصولات ب.آ در تمامی سوپر مارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای ایران یافت میشود.خمیر پیتزا آماده فرنان

----

www.farnan.ir
تاسیس : 1381
صنایع غذایی فرنان پخت در زمینه تولید خمیر پیتزا کار خود را از سال 1381آغاز نمود ،به طوری که اولین برند تولید کننده خمیر پیتزا به صورت صنعتی و با حجم انبوه شناخته شد.درکنار تولید انبوه خمیر پیتزا ،نان تست فرنان به عنوان محصولی ایده آل مطابق با سلیقه مصرف کننده در سبد مشتریان قرار گرفت.

خمیر پیتزا آماده شیرآوران

----

shiravaran.com
تاسیس: 1379
شرکت گندمک توس (شیرآوران) از پیشگامان تولید انواع خمیر به روش تمام اتوماتیک در ایران است. در زمان آغاز به کار این شرکت، تمام تولید کنندگان خمیر پیتزا در ایران به صورت کارگاهی و به روش دستی مشغول تهیه خمیر پیتزا بودند و شیرآوران با بهره‌گیری از فناوری اتوماتیک در تولید خمیر موفق شد گام موثری در توسعه صنعت مواد غذایی کشور بردارد. این شرکت اولین تولیدکننده خمیرهای طعم‌دار در ایران است.