بهترین برندهای قند


قند و شکر فردوس

----

آدرس واحد صنعتی : کیلومتر 18 جاده مشهد چناران- بعد از سه راه- اولین کوچه سمت راست
کارخانه قند فردوس در مشهد واقع است و تولیدات آن شامل قند شکسته کارتنی میباشد که از طریق نمایندگی های فروش در سراسر کشور عرضه میشود.یکی از ویژگی های مهمی که کارخانه قند فردوس مشهد از آن بهره میبرد استفاده از سیستم تصفیه شکر است که باعث شده شکر خام تصفیه و به بهترین شکل تولید میشود و سپس به قند شکسته فردوس تبدیل میگردد.کارخانه قند و شکر فردوس مشهد توانسته مرغوب ترین قند 5 کیلویی فردوس را تولید و با قیمت مناسب از طریق نمایندگی فروش قند فردوس و بازار قند و شکر ایران عرضه کند.قند و شکر زکریا

----

آدرس واحد صنعتی: کردستان ، شهرستان سقز
قند زکریا یکی از بهترین برند های قند در ایران است است .خرید مستقیم قند زکریا از کارخانه از طریق سایت کارخانه قند ایران انجام می شود. کارخانه تولید قند زکریا با تولید قند شکسته کارتنی به روش پخت با استفاده از بهترین شکر تولیدی در کشور به فعالیت خود ادامه می دهد. تولید این کارخانه به میزان تناژ بالا است.

قند و شکر مشمش

----

آدرس واحد صنعتی: مشهد ،فاز 1 ، بلوار تلاش جنوبی ، خیابان دوم ، قطعه117
کارخانه قند مشمش مشهد توسط شرکت قند مش مش و صنایع غذایی بهناز گلبهار به تولید قند شکسته مشمش ریز و قند کله بصورت قند 5 کیلویی مشغول بوده و کارخانه قند مشمش در تهران، مشهد، اصفهان، کرج، کرمان و… نمایندگی فعال داشته و همچنین فروش قند مشمش به صورت آنلاین نیز انجام میگیرد.قند و شکر باستان یزد

----

ادرس واحد صنعتی: یزد، شهرک صنعتی، فاز 2
شرکت تعاونی تولیدی بازرگانی شجره طوبی در ابتدا فعالیت خود را در زمینه تولید و بسته بندی انواع قند و نبات سنتی یزد، کیک و شیرینی و سوغات یزد آغاز نمود سپس با تغییرات اساسی در ساختار خود اهداف جدیدی را مد نظر خود قرار داده و با بکارگیری ماشین آلات پیشرفته، تکنولوژی روز و کارکنان مجرب و برای اولین بار در شهر یزد اقدام به احداث واحد تولیدی قند کله و خرد شده به روش پخت صنعتی نموده است .

قند و شکر شمیم

----

ادرس واحد صنعتی : شهر شاهرود، شهرک صنعتی فاز1-خیابان صنعت-خیابان صنعت 3
قند شمیم شاهرود تولید کننده قند شکسته کارتنی و نایلونی است که با بهترین شکر و با کیفیت بالا در بسته بندی های شکیل تولید و توسط نمایندگی قند شمیم شاهرود بفروش میرسد. با استفاده از شکر مرغوب و به روش پختی تولید شده و با کمک دستگاه های قند شکن صنعتی تبدیل به قند شکسته میشود و در بسته بندی های کارتنی و نایلونی تولید و عرضه میشود.