بهترین برندهای حبوبات


برند آذوقه

----

azooghehfood.com
تاسیس :1396
شرکت صنعت خشکبار و حبوبات کوروش زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ، جهت بسته بندی، بازاریابی و برندینگ محصولات حبوبات و خشکبار با برندهای متفاوتی مانند فامیلا و آذوقه آغاز به کار کرده است.و انواع حبوبات را در بسته بندی های با کیفیت بالا به بازار عرضه میکند.برند سبزدانه

----

www.sabzdaneh.com
تاسیس :1380
شرکت بازرگانی و صنایع غذایی سبزدانه هرمزان در زمینه تولید و عرضه محصولات بسته بندی شده کشاورزی شامل حبوبات ، غلات ،خشکبار و سویا فعالیت میکند .این شرکت تا کنون توانسته سبدی کامل و متنوع از محصولات غذایی شامل ادویه ها ،مربا ها ، سبزی های خشک ، کنسرو ها ، گلاب و عرقیات ، نبات ، انواع آرد ، انواع رشته ، رب گوجه فرنگی … را با نام تجاری سبزدانه به بازار عرضه کند .

برند پالیز

----

paliz-co.ir
تاسیس : 1372
پالیز شرق توس به صورت سهامی خاص با هدف تولید و بسته بندی محصولات غذایی پا به عرصه تولید گذاشته است. این مجموعه محصولات متنوع و با کیفیت و با استفاده از تکنولوژی روز را به همراه بسته بندی مطلوب به بازار عرضه می کند.پالیز از جمله برندهایی است که به کشورهای دیگر نیز صادرات انجام میدهد.برند آوا

----

ava-company.ir
گروه آوا با هدف تامین حبوبات مورد نیاز مصرفی خانوار و شرکت های کنسرو سازی در مشهد مقدس کارخود را شروع کرد.این گروه با ایجاد کانال های ارتباطی قوی با مزارع کشت و صنعت عمده و انبارهای جمع اوری و نگهداری حبوبات با شرکا خود در سرتاسر دنیا توانسته است بدون واسطه به صورت مستقیم در تمام طول سال با بهترین شرایط ،محصولاتی با کیفیت را بدست مشتریان خود برساند.

برند برتر

----

www.bartarproducts.com
تاسیس :1373
شرکت تعاونی تولیدی نویدکاران تولیدکنندۀ محصولات غذایی برتر تولید خود را به صورت رسمی در سال ۱۳۷۵ آغاز کرد. یکی از ویژگی‌های محصولات غذایی برتر، عرضه سبد کاملی از کالاهای مصرفی با یک نام تجاری است. در حال حاضر بیش از ۵۰۰ کالای متفاوت با نام تجاری برتر عرضه می شوند و این امر برند برتر را به عنوان دارنده بزرگ‌‌ترین و متنوع‌ترین سبد مواد غذایی با یک نام تجاری در کشور مطرح نموده است.