بهترین برندهای عسل


عسل داریوش

----

تاسیس:1358
darioush-honey.com
مرحوم داریوش هنری از سال 1358 شروع به پرورش زنبورعسل نمود و از همان سال محصولات خود را با نام تجاری عسل داریوش به بازار عرضه کرد. محصولات هسل داریوش شامل انواع عسل طبیعی، ژل رویال، عسل معجون با ژل رویال، عسل موم دار، گرده گل، عسل کریستال شده و … می باشد.عسل میرنجمی

----

mirnajmihoney.com
خانواده میرنجمی سابقه بیش از نیم قرن تجربه در زمینه تولید و بیش از ده سال سابقه بسته بندی و عرضه عسل را دارا می باشد. این شرکت دارای آزمایشگاهی مجهز با پرسنلی مجرب می باشد که در آن عسلها قبیل از خرید از نظر میکروبی و شیمیایی مورد آزمایش قرار میگیرند.این شرکت عسل های مرغوب با خواص درمانی تولید شده در مناطق کوهستانی مرز ایران-عراق- ترکیه که دارای پوشش گیاهی بیش از چهل گونه می باشد را جمع آوری میکند و مفتخر به دریافت استاندارد تشویقی و ایزو 22000میباشد.

عسل 24

----

asal24.com
عسل طبیعی سبلان با هزاران خاصیت دارویی، درمانی و زیبایی که بع علت عدم بسته بندی گمنام بوده و در دسترس همگان نبود و عسل 24 با جمع آوری عسل های تولید شده در این منطقه را جمع آوری میکند در منطقه سبلان هیچ صنایع آلاینده وجود ندارد و از لحاظ آب و هوایی یکی از پاک ترین مناطق جهان است. عسل 24 در حکم عسل 24 عیار می باشد و به صورت 24 ساعته در اختیار جهانیان میباشد.عسل آذر کندو

----

azarkandoo.com
شرکت آذر کندو نزدیک به دو دهه می باشد که محصولات خود را به بازار عرضه نموده است. محصولات زیتون عسلی، سس عسل و دمنوش های عسلی برای نخستین بار در دنیا به یاری تلاش های صنایع غذایی آذرکندو وارد چرخه تولید گشته اند و محصولات دیگر این شرکت شامل عسل های شناسنامه دار، استیکس های عسل و میکس های عسل می باشد.

عسل آریبال

----

aribal.com
عسل آریبال با پیشنه زنبورداری بیش از 30 سال، به طور رسمی از سال 1387 فعالیت خود را آغاز کرد. عسل آریبال از منطقه ارونق شهرستان شبستر واقع در دامنه رشته کوه های علمدار و میشو جمع آوری می باشد. محصولات این شرکت شامل عسل فله، عسل ویژه، عسل با موم، عسل کردستان، عسل و ارده، عسل معجون، عسل ممتاز و عسل مخصوص می باشد.