بهترین برندهای روغن خوراکی


روغن فامیلا

----

تاسیس: 1384
سایت : familafamily.com
فامیلا از برترین برندهای تولید روغن ایران می باشد که فعالیت خود را در سال ۸۴ فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت در حال حاضر ۴ نوع روغن از جمله آفتاب گردان، روغن سرخ کردنی، کانولا و ذرت را تولید می کند. فامیلا همواره در میان برندهای مطرح در میان برندهای صنایع غذایی بوده است. روغن های شرکت فامیلا در بهترین شرایط کیفی و آزمایشگاهی تولید و بسته بندی می شوند. توجه به سلامت مصرف کنندگان همواره از شعار های این برند مطرح ایرانی می باشدروغن اویلا​

----

تاسیس: 1382
سایت : kouroshoil.com
اویلا دیگر برند برتر تولید کننده انواع روغن های خوراکی در سال ۸۲ فعالیت خود را آغاز نمود. در سال ۹۶ برند اویلا به عنوان محبوب ترین تولید کننده روغن انتخاب شد. اولین و روغن سرخ کردنی بدون پالم کشور توسط این شرکت تولید شد. اویلا ادعا می کند که توانسته با استفاده از آخرین تکنولوژی ها روز اسید های چرب اشباع شده را کنترل کرده و روغن های سالم تری را تولید کند. شفافیت و غنی سازی روغن ها با ویتامین D از مزیت ها و ویژگی های تولیدات اویلا می باشد.

روغن لادن

----

تاسیس: 1330
سایت : ladanoil.com
برند لادن در حال حاضر بیش از سی درصد بازار روغن کشور را بر عهده دارد. تولیدات برند لادن بدون کلسترول و ترانس می باشد که همین توجه به سلامت جامعه محبوبیت زیادی را برای لادن فراهم نموده است. غنی سازی با ویتامین های آ، دی، ای از مزایای روغن های این شرکت می باشد. این شرکت صادرات خود را به کشورهای همسایه همچنان ادامه می دهد. استفاده از نیروی کار حرفه ای و تجهیزات مدرن و به روز و همچنین توجه به ذائقه مشتریان توانسته موقعیت مناسبی را برای برند لادن به ارمغان آورد.روغن بهار

----

تاسیس: 1332
سایت : baharoil.com
برند بهار اولین روغن سرخ کردنی ایران در سال ۳۲ فعالیت خود را آغاز نمود. بهار به دلیل کیفیت بالا، غنی شده با ویتامین ها و آنتی اکسیدان قابل توجه توانسته طرفداران زیادی را جذب کند. از ویژگی های دیگر روغن های تولید شده بهار عدم کف و دود کردن می باشد. توجه به سلیقه و ذائقه ایرانیان از اولویت های برند بهار می باشد.

روغن طبیعت

----

تاسیس: 1391
سایت : tabiat-product.com
برند طبیعت با مالکیت شرکت طبیعت سبز پارس کهن فعالیت خود را در سال ۹۱ آغاز نمود توانست به سرعت در میان مصرف کنندگان روغن محبوبیت بالایی را کسب کند. عدم استفاده از مواد تراریخته توانست به رشد برند در میان رقبای قدرتمند خود کمک کند. استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و بهره گیری از نیروی انسانی متخصص از اولویت های مجموعه مدیریت برند طبیعت می باشد.