بهترین برندهای پوشاک زنانه


فوژه

----

تاسیس : 1390
برند فژه توسط فوزیه فرودنیا، فارغ التحصیل رشته گرافیک دانشگاه تهران تاسیس شد. چیزی که فژه را از تولیدات مشابه داخلی و خارجی متمایز می‌کند، طراحی خاص و خارق‌العاده‌ایست که از طبیعت، هنر و معماری اصیل ایرانی الهام گرفته شده است. خانم فرودنیا قبل از آنکه یک طراح تجاری لباس باشد، یک هنرمند است که فرهنگی غنی و پیچیده را با پوششی مینیمال، تلفیق می‌کند. هرچند به‌نظر می‌رسد که در طراحی های فژه از سبک غربی نیز الهاماتی گرفته شده.آرتمن

----

www.artman.world.ir
تاسیس : 1385
آرت‌من یکی از برندهای موفق و مطرحی ‌است که از ابتدا در زمینه تولید کفش فعالیت می‌کند.ویژگی برجسته‌ای که در تولیدات آرت‌من دیده می‌شود سلیقه‌ی فوق‌العاده‌ای است که طراح نسبت به جزییات نشان می‌دهد. فرم پاشنه‌ها و انتخاب رنگ چرم‌ مصرفی ، شکوه ویژه‌ای به تولیدات آرت‌من می‌بخشد که در کمتر کفشی نمونه‌ی آن را دیده‌ایم. با یک نگاه کلی به تولیدات اخیر این برند، می‌بینیم که در تمام محصولات زنانه‌ی آرت‌من، چاشنی قدرت و ظرافت دیده می‌شود.

آزالی

----

تاسیس : 1390
مالک این برند، برای الهام گیری طراحی‌ محصولاتش به کشورهای همسایه سفر می‌کند. نتیجه؟ روح اصیل طراحی‌ها که به‌ وضوح از آداب و رسوم سنتی کشورهای خاورمیانه الهام گرفته شده است. تک بودن طراحی صندل‌ها و کفش های برند آزالی او را به یک نام منطقه‌ای و حتی جهانی تبدیل کرده‌ است. استفاده‌ی هوشمندانه از رنگ ها و گلدوزی‌ها طرحی افسانه ای به محصولات این برند بخشیده است.نوفاکس

----

تاسیس : 1393
برند نوفاکس بیشتر به جسارتی که در طراحی مانتوها به خرج می‌دهد معر‌وف است. ویژگی بارزی که در طراحی های نوفاکس به چشم می‌خورد، استفاده از کانسپت های کلاسیک در کنار فاکتورهای مدرن( مثل رنگ ها، اشکال و پترن‌های مختلف) است. خلاقیت و جسارت طراح در ترکیب الگوهای مدرن و کلاسیک. استفا‌ده از ‌پارچه‌های سنتی ایرانی در کنار طرح های جهان ‌پسندی مثل چهارخونه، برند نوفاکس را به برندی نوآفرین و خلاق تبدیل کرده است که طرفداران زیادی دارد.

تن درست

----

www.tandorost.com
تاسیس : 1383
چیزی که تن‌ درست را از مانتوهای معمولی بازار مجزا می‌کند، استفاده از الیاف طبیعی(پنبه) در دوخت مانتو و طراحی منحصر به فردی ا‌ست که در عین ساده بودن، نمادی از فرهنگ، هنر، طبیعت و یا زبان مردم ایران است. تن درست اکنون در بیشتر شهرهای کشور، شعبه دارد و به عرضه‌ی لباس و زیورآلات زنانه، مردانه و بچگانه و همچنین برخی آلات موسیقی می‌پردازد.