بهترین برندهای تردمیل


تردمیل ایمپالس

----

impulsefitnessuk.com
تاسیس : 1986
تردمیل های ایمپالس از بهترین انواع تردمیل باشگاهی موجود در بازار است که تحت لیسانس کشور آمریکا و در چین تولید می شود. این نوع از تردمیل با زمینه کاری باشگاهی طراحی شده و مناسب محیط های حرفه ای ست. سرعت دویدن روی تردمیل شیب دار ایمپالس از 1 تا 20 کیلومتر در ساعت قابل تنظیم است و موتور پرقدرت دستگاه تردمیل ایمپالس این امکان را برای دونده ای با حداکثر وزن 180 کیلوگرم فراهم کرده است. امکان تنظیم شیب پیاده روی از صفر تا 15 درجه، از دیگر امکانات تردمیل ایمپالس است که امکان شبیه سازی موقعیت در شرایط سخت تر و کالری سوزی بیشتر را برای ورزشکار فراهم می کند. تنظیم شیب تردمیل به آسانی و به صورت برقی تنظیم می شود و در حین ورزش هم می توان آن را کم و زیاد کرد. تهیه و خرید تردمیل باشگاهی ایمپالس می تواند همه امکانات دویدن و پیاده روی را به هر باشگاهی بیاورد.تردمیل اسپرتک

----

www.sportekfitness.com
تاسیس : 2002
اسپرتک تولیده کننده موفق تردمیل در انواع مختلف می باشد. کمپانی تردمیل اسپرتک توانسته در میان رقبا تردمیل اسپرتک با کیفیت در مدل های مختلف و با امکانات متفاوت تولید کند. تردمیل اسپرتک یکی از انواع تردمیل خوب و پرطرفدار است که قادر بوده توجه علاقه مندان ورزش پیاده روی و دویدن را به خود جلب کند. تردمیل اسپرتک نیز در انواع تردمیل خانگی و تردمیل باشگاهی تولید شده با مدل های متفاوتی ارائه شده است.

تردمیل جی کی اکسر

----

www.jkexer.com
تاسیس : 1981
جی کی اکسر نیز از برندهای خوب کشور تایوان است. محصولات این شرکت به اندازه ای مرغوب و دارای کیفیت بالایی می باشد که با محصولات اروپایی هم ردیف خود رقابت دارد. تردمیل های این کمپانی علاوه بر اینکه ضربه گیرهای SDS دارند به ضربه گیر ASA نیز مجهز هستند که می توانند سطح نرم و قابل انعطافی را برای کاربر فراهم کنند به عضلات و مفاصل او فشار زیادی وارد نشود و موردحمایت بیشتری قرار بگیرند.تردمیل توربوفیتنس

----

turbofitness.com.tw
تاسیس : 2001
این برند ساخت کشور تایوان است و کمپانی آن در این کشور قرار دارد که توانسته با ارائه بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت طرفدارن زیادی در سراسر جهان برای خود جمع کند. تردمیل های توربوفیتنس در دو مدل خانگی و باشگاهی عرضه می شوند که کاربر به راحتی می تواند بنا به نیاز خود بهترین محصول را خریداری کند.کمپانی توربوفیتنس موتورهای قدرتمند و خوبی را برای محصولات خود در نظر می گیرد، به طور مثال؛ کمترین قدرت موتور 1.8 اسب بخار و بیشترین آن 5 اسب خار است.حتما می دانید که قدرت موتور جزو اولین گزینه هایی است که کاربر برای خرید باید به آن توجه کند تا بتواند خرید خوبی داشته باشد.

تردمیل پیس مستر

----

تاسیس : 1969
ساخت کشور تایوان بوده وتوانسته محصولات با کیفیت زیادی را در قالب کمپانی های مختلف به سراسر ایران صادر کند. قدرت موتور این تردمیل ها بسیار بالاست و اغلب به ضربه گیرهای خوبی مجهز شده اند . ضربه گیرهای SDS ، ضربه گیر بالشتکی و حتی ضربه گیرهای Spring که تمام این ضربه گیرها سبب می شوند تا از سر و صدای زیاد برای اطرافیان جلوگیری شده و انعطاف پذیری بیشتری هم در سطح تسمه در هنگام دویدن و راه رفتن برای کاربر ایجاد شود.