بهترین برندهای روتختی


تاچ

----

irtac1.ir
تاسیس : 1997
برند تاچ تولید ترکیه می باشد همچنین به عنوان یک برند بین‌المللی شناخته شده و یکی از رهبران بازار به حساب می‌آید. در کشور ما نیز برند تاچ دارای محبوبیت زیادی می‌باشد محصولات این کمپانی شامل انواع فرش، کالای حمام، پرده و کالای خواب نیز می‌شود.ازدیلک

----

ozdilek.ir www.ozdilek.com.tr
تاسیس : 1350
شرکت ازدیلک به واسطه‌ی خط تولید قدرتمند کالای حمام خود توانست جزو کمپانی‌های مطرح و کلاس اول ترکیه و در نهایت اروپا محسوب میشود. محصولاتی نظیر انواع پتو، روتختی، ملحفه، سرویس لحاف و کاور لحاف نیز در فهرست محصولات این برند قرار گرفت.

برن

----

bern.ir
یك برند آلماني سوئیسي واقع در شهر كايسري تركيه است. گروه تجاری برن نمايندگي انحصاري چندين برند امريكایي و اروپایي را در طول 20 سال فعالیت خود اخذ کرده است نمایندگی برن آلمان ، تمپور دانمارک ، سرتا امریکا ، کینگ کویل امریکا ، کی یز امریکا و یاتسان ترکیه که همگی این برندها جزء برترین شرکتهای تولید کننده تشک در جهان هستند .سارو

----

sarev.sarar.com
تاسیس :1996
برند Sarev متعلق به کمپانی SARSAR ترکیه می‌باشد. این کمپانی در کشور ترکیه جزو برندهای لوکس است. این برند نیز جزو آن دسته از برندهای ترک می‌باشد که در کشور ما بسیار محبوب و پرطرفدار می‌باشد. محصولات برند سارو از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

یاتسان

----

‍yatsan.com
تاسیس : 1981
برند یاتسان تولید ترکیه می باشد. این شرکت در محصولات خود دارای تنوع زیادی بوده و محصولات این شرکت از نظر کیفیت با بهترین برند‌های تولیدکننده‌ی کالای خواب و منسوجات خانگی رقابت می‌کند.برند یاتسان به هتل ها نیز کالای خواب عرضه می کند.