بهترین برندهای رادیاتور


رادیاتور پنلی ایران رادیاتور

----

iranradiatorco.com
تاسیس : 1358
گروه صنعتی ایران رادیاتور که اکنون بزرگترین تولید کننده انواع رادیاتورهای آلومینیومی، پکیج شوفاژ های دیواری و انواع مشعل (خانگی و صنعتی) در خاورمیانه می باشد،کمپانی ایرانی و مطرح ایران رادیاتور در همان سال های ابتدایی به دلیل تولید و عرضه محصولاتی با سطح کیفیت بالا به عنوان یکی از برندهای مطرح و معتبر بازار تبدیل شد و توانست سهم قابل توجهی از بازار فروش را به خود اختصاص دهد. گروه صنعتی ایران رادیاتور بعد از چند سال حضور موفق در این عرصه و کسب تجارب کارآمد این شرکت در سال 1393 رادیاتور پنلی را نیز به سبد کالایی خود افزود.لورچ

----

www.lorchco.ir
تاسیس : 1356
شرکت تولیدی صنعتی لورچ در به عنوان یکی از تولیدکنندگان لوازم خانگی، با هدف اشتغال زایی و کارآفرینی و با سرمایه گذاری بخش خصوصی فعالیت خود را در شهر اصفهان آغاز نمود. این کارخانه با مساحتی بالغ بر 44939 متر مربع در منطقه صنعتی جی در شرق اصفهان احداث گردید. شرکت لورچ همواره با بکارگیری نیروهای متخصص تلاش نموده محصولاتی با کیفیت برای مصرف کننده تولید نماید.

رادیاتور پنلی بارلی

----

barreli.ir
تاسیس : 1384
از دیگر بهترین رادیاتور پنلی موجود در بازار می توان به برند بارلی اشاره داشت. محصولات بارلی در زیر نظر شرکت سهند کارآزمای با هدف طراحی و ساخت انواع سیستم های گرمایشی فعالیت خود را آغاز نمود. این گروه صنعتی در همان سالهای ابتدایی بواسطه تولید محصولاتی مدرن و با کیفیت توانست سهم قابل توجهی از بازار فروش را به خود اختصاص دهد.رادیاتور پنلی ایساتیس

----

isatis.ir
تاسیس :1385
این کمپانی نام آشنا و مطرح فعالیت گسترده ای در خصوص طراحی و ساخت سیستم های گرمایشی دارد. کارخانه ایساتیس در شهر یزد توسط مهندس حسین آبادی تاسیس و به بهره برداری رسید. رادیاتور پنلی ایساتیس از جنس فولاد مرغوب و درجه یک تهیه شده که از دوام و استحکام بالایی برخوردار می باشد. از ویژگی های این رادیاتور میتوان به ظرفیت حرارتی بالا، قابلیت منحصر به فرد در تکنولوژی رنگ و نصب به صورت دو طرفه اشاره داشت.

تاش

----

tash.com
تاسیس :1394
این کارخانه با استفاده از مرغوب ترین آلیاژ و فولاد درجه یک در ساخت رادیاتورهای پنلی موجب شده این محصولات از دوام و استحکام بالایی برخوردار باشند. رادیاتور تاش به صورت یک پارچه و تحت استاندارد EN10130 , DC01 تولید و عرضه می شوند. رادیاتورهای پنلی تاش با 12 سال گارانتی بدون قید و شرط در بازار ایران عرضه می شود. با توجه به همین موارد به عنوان بهترین رادیاتور پنلی موجود در بازار شناخته می شود.