بهترین برندهای لبنیات


کاله

----

تاسیس : ۱۳۷۰
مدیریت : غلامعلی سلیمانی
محصولات : پنیر ماست بستنی دسر شیر سس خامه دوغ و نوشیدنی غذای سلامت کره
وب سایت : kalleh.com
شرکت کاله تولید کننده انواع محصولات لبنی در سال ۱۳۶۹ در شمال ایران در شهر آمل توسط غلامعلی سلیمانی تاسیس گردید. انواع شیر، ماست، کره، دوغ و دسر از محصولات این شرکت می باشد. ۱۶ گروه تولیدی باعث قدرت بی نظیر این شرکت در بازار ایران شده است. این مجموعه از بهترین صادر کنندگان ایرانی می باشد که در سال های متمادی مورد تقدیر قرار گرفته است. انواع ایزوها و استانداردهای جهانی این برند را به برندی درجه یک و جهانی تبدیل کرده است.دامداران

----

تاسیس : ۱۳۶۳
مدیریت : جعفری دهکردی
محصولات : محصولات : دوغ ،بستنی سنتی،کشک و کره و …
لبنیات دامداران در سال ۱۳۶۳ در شمال شهر تهران فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت ابتدا ماست های گاوی و گوسفندی و بعدها شیر با بسته بندی نایلونی تولید می کرد و بعدها انواع دیگر محصولات لبنی به محصولات خود اضافه نمود. با تاسیس دامپروری این شرکت در منطقه شهریار تهران در سال ۷۱ کارخانه تجهیز شده ی دامداران راه اندازی شد. دامداران امروزه تولید کننده انواع نوشیدنی ها و محصولات لبنی مدت دار می باشد. هدف اصلی این مجموعه تولید محصولات سالم و متنوع در ابعاد کشوری می باشد. لازم به ذکر می باشد برند دامداران مجموعه مستقل در تهیه شیر خام و تواید ظروف می باشد وشرکت های میامی، سحر، جهان صالح و پارس سان نیز به صورت مستقل عضو گروه دامداران میباشند.

رامک

----

تاسیس : ۱۳۷۴
مدیریت : هاشم نصیری (لبنی) جلال نصیری ( بستنی)
محصولات : انواع شیر ، پنیر ، ماست ، کشک ، دوغ ، خامه و کره
وب سایت : ramakdairy.com
مجموعه رامک در سال ۱۳۷۴ کار خود را در دو حوزه لبنیات در زمینی به مساحت ۱۰ هکتار آغاز کرد. کارخانه تولید بستنی در سال ۸۷ به این مجموعه اضافه شد. این شرکت توسط خانواده نصیری و همکاری محمد رضا بنانی توسعه یافت. این کارخانه روزانه ۳۰۰ تن شیر به بیش از صدوپنجاه محصول تبدیل میکند. این شرکت در راستای بهبود هرچه بیشتر کیفیت محصولات خود اقدام به دریافت انواع گواهینامه ها و ایزو های حرفه ای کرده است.میهن

----

تاسیس : ۱۳۵۴
مدیریت : برادران پایداری
محصولات : شیر، پنیر، خامه، ماست، دوغ، کره، بستنی، آبمیوه
وب سایت : www.mihan-food.com
مجموعه کارخانجات میهن در سال ۵۴ توسط خانواده پایداری افتتاح شد. این مجموعه با مجموع بیش از ۲۲۰۰۰ نفر پرسنل در حالت فعالیت می باشد. این شرکت علاوه بر ایران به کشورهای کویت، امارات، جمهوری آذربایجان و عراق نیز محصولات خود را صادر می کند. محصولات لبنی این شرکت شامل پنیر، ماست، دوغ، خامه و کره می باشد. وسعت کارخانه لبنیات این شرکت ۳۷هزار هکتار، بستنی آن ۳٫۶ هکتار می باشد. کارخانه تولید بستنی و آب میوه به نام پاندا میهن دارای وسعتی به بزرگی ۱۸ هکتار می باشد.

هراز

----

تاسیس : ۱۳۸۷
آدرس : تهران، بزرگراه چمران، تقاطع اوین
تلفن : ۰۲۱۲۷۴۰۰
هراز برند ثبت شده شرکت دوشه آمل در سال ۱۳۸۶ در شهر آمل تاسیس شد. این مجموعه یکی از بزرگترین شرکت های لبنی داخلی می باشد. محصولات این شرکت شامل ماست، پنیر، دوغ، دسر و کشک، شیر، خامه و کره می باشد. این برند علاوه بر تامین نیاز داخل به کشور های همسایه نیز صادرات انجام می دهد.