بهترین برندهای کولرهای گازی


تک الکتریک

----

تاسیس:1383
سایت:coolertechelectric.ir
یکی از برترین های کولر گازی برند تک الکترونیک می باشد که در سال 1383 فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت سیستم های تهویه آغاز کرد. این کمپانی با تولیدات محصولات مدرن در انواع مدل های پشت پنجره ای، دیواری، ایستاده، پرتابل در ظرفیت هوادهی متفاوت سهم قابل توجهی از بازار فروش را به خود اختصاص داد. از ویژگی های منحصر به فرد این برند می توان به سیستم ضدآلرژیو ضد ویروس،سیستم حالت خواب، سیستم مجدد شروع خودکار، دارا بودن سیستم اعلام نشتی گاز و عملکرد بی صدا اشاره کرد.ایران رادیاتور

----

تاسیس:1358
سایت:www.iranradiator.ir
شرکت ایران رادیاتور در سال 1358 تاسیس و به بهره برداری رسید. این شرکت اولین دارنده استاندارد جهت صادرات محصولات خود در ایران می باشد. با توجه به سطح بالای محصولات ایران رادیاتور یکی از پرفروش ترین های بازار کولر گازی، ایران رادیاتور می باشد که دارای 5 سال گارانتی کمپرسور، 18 ماه گارانتی قطعات، 5 متر لوله و عایق رایگان می باشد.

ایساتیس

----

تاسیس:1385
سایت:isatis.ir
برند ایساتیس با هدف انتقال تکنولوژی روز ایتالیا به صنعت داخلی در سال 1385 تاسیس گردید. کولرهای گازی ایساتیس در مدل دیواری با قابلیت عملکرد سرد، سرد و گرم در ظرفیت هوادهی متنوع تولید می شود. محصولات این شرکت دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 18 ماه قطعات می باشد . از ویژگی های منحصر به فرد کولر گازی ایساتیس به میزان تولید صدای پایین و قابلیت وای فای در این دستگاه ها اشاره نمود.