بهترین برندهای تولیدکننده گاوصندوق


گاوصندوق خرم

----

www.khorramsafe.ir
تاسیس : 1297
شرکت صنایع فلزی و صندوق نسوز خرم فعالیت صنعتی خود را توسط استاد محمد خرم فرزند استاد حسن بنا در یک کارگاه کوچک آهنگری در تهران آغاز نمود. کارگاه آهنگری او به سرعت راه پیشرفت خود را طی کرد و در سال ۱۳۰۰ اولین کارخانه صنایع فلزی و صنعت صندوق نسوز در منطقه تهران نو واقع در شرق تهران تاسیس شد. شرکت خرم در سال ۱۳۲۵ تنوع تولید خود را در صنعت صندوق نسوز بیشتر کرد و مدل های جدید و مدرن گاوصندوق را به بازار عرضه نمود.گاوصندوق گنج بان

----

ganjbanco.com
تاسیس :1364
صندوق نسوز گنج بان، یکی از شرکت های تولید کننده گاوصندوق در ایران، مرکز فروش گاوصندوق و سازنده انواع صندوقهای نسوز ، دربهاي خزانه و کمد بایگانی(بود پانزر), با بکارگيري از فن آوري روز و بهره گيري از افراد متخصص و نيروهاي فني ماهر از سال 1364 مشغول به فعاليت بوده که با توجه به افزايش شعب مختلف بانکهای خصوصی و دولتی و پالایشگاها و مراکز پتروشیمی در کشور ، نياز به توليد انواع محصولات اين کارخانه هر روز بيشتر از روز قبل احساس گرديده که اين واحد توليدي با استفاده از روشهای مدرن با تولید محصولات بیشتر با ظرفیت 2500 تن در سال تغییر مسیر داده است و روز به روز در عرصه تعمیر گاوصندوق و حمل گاوصندوق به پیش میرود.

گاوصندوق نیکا

----

safenicka.com
تاسیس : 1324
گروه صنعتی کاوه به عنوان اولین و تنها دارنده گواهینامه استاندارد از موسسه استندارد و تحقیقات صنعتی ایران با قدمتی بالغ بر 75 سال فعالیت اولیه خود را در ساخت تجهیزات اداری شروع و سپس به عنوان اولین سازنده صندوقهای نسوز و سایر ادوات ایمنی در ایران و خاورمیانه ادامه کار داده است. بیش از 42 نوع محصول را در انواع صندوقهای نسوز سبک و سنگین و ضد سرقت، انواع درب های خزانه بانکی و خانگی و درب فرار، صندوقهای امانات،فایلهای ایمنی در اندازه های مختلف، صندوق های ویترینی آسانسوری جواهر فروشی با تکنولوژی منحصر به فرد و ایمن دربهای ایمنی آپارتمان با ویژگیهای متفاوت و مطابق سفارش مشتری، یخچال خودرو و سایر محصولات دیگر با مطلوبترین کیفیت عرضه مینماید.گاوصندوق ایران کاوه

----

irkave.ir
گروه صنعتي ایران کاوه با تعهد و تخصص نيروي انساني محصولات خود را در انواع صندوقهاي نسوز سبک و سنگين و ضد سرقت، انواع دربهاي خرانه بانکي و خانگي و درب فرار، صندوقهاي امانات، فايلهاي ايمني در اندازه هاي مختلف، صندوق هاي ويتريني آسانسوري جواهر فروشي با تکنولوژي منحصر به فرد و ايمن دربهاي ايمني آپارتمان با ويژگيهاي متفاوت و مطابق سفارش مشتري و ساير محصولات ديگر با مطلوبترين کيفيت عرضه مي نمايد. محصولات شرکت با يکسال گارانتي و خدمات پس از فروش نامحدود ارائه ميگردد.

گاوصندوق گنجینه مهر پارس

----

www.gmpsafes.ir
تاسیس : 1362
شرکت گنجینه مهر پارس (جی ام پی ) با بیش از ۳۳ سال تجربه در زمینه تولید تخصصی درب های ایمنی از قبیل درب ضد انفجار، درب ضد حریق، درب ضد گلوله، درب استنلس استیل، صندوق نسوز، کانوپی های ضد انفجار و اتاق امن می باشد. این شرکت به طور انحصاری در صنایع ایمنی و امنیتی کار میکند استفاده از فن آوریهای پیشرفته و مواد اولیه با کیفیت بالا این شرکت را در بین تولیدکنندگان صنعت در جایگاه برتر قرار داده استتا جاییکه در بخش نفت و گاز تامین کننده رسمی NIOC میباشد.