بهترین برندهای توستر


فیلیپس

----

www.Philips.com
تاسیس : 1891
شرکت هلندی و چند ملیتی تجهیزات الکترونیکی است، که دفتر مرکزی آن در شهر آمستردام، هلند قرار دارد. این شرکت، توسط جرارد فیلیپس در شهر آیندهوون تأسیس شد. شرکت فیلیپس، یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده لوازم و تجهیزات الکترونیکی جهان است، که شمار کارکنان آن بیش از ۱۲۲٫۰۰۰ نفر می‌باشد و در ۱۰۰ کشور جهان، خدمات خود را ارائه می‌نماید. در سال ۲۰۱۲ شرکت فیلیپس به‌عنوان بزرگترین تولیدکننده تجهیزات روشنایی و نورپردازی در جهان، شناخته شد.بوش

----

www.bosch.com
تاسیس: 1886
شرکت آلمانی بوش در ۴ زمینه‌ی اصلی فعالیت می‌کند که در هر کدام هم در میان نام‌های مشهور و شناخته‌شده قرار دارد. راهکارهای موبایلی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، محصولات مخصوص مصرف‌کننده مانند لوازم خانگی و ابزارهای کارگاهی، فناوری‌های صنعتی و انرژی و ساخت‌وساز، زمینه‌های اصلی فعالیت شرکت هستند. مرکز مدیریت شرکت در گرلینگن در نزدیکی اشتوتگارت آلمان قرار دارد و سابقه‌ای نزدیک به ۱۵۰ سال، آن را پشتیبانی می‌کند.

بیشل

----

mybishel.com parsbishel.ir
تاسیس : 2005
برند بیشل یک برند تایوانی است که نسبت به سایر برندهای فعال در زمینه لوازم خانگی نیز نو پا محسوب می‌شود. این برند به واسطه محصولات با کیفیت خود خیلی زود به یک برند جهانی تبدیل شد. نام برند بیشل از یک شهر در آلمان با همین نام گرفته است و کارخانه اصلی تولیدات و مونتاژ آن در چین واقع است که تمامی قطعات از تایوان به چین ارسال شده و در آنجا مونتاژ و بسته‌بندی می‌گردد و به تمامی نقاط جهان ارسال می‌شود.مونوتک

----

citikala.com
تاسیس : 1388
برند مونوتک (Monotec) یک برند محصولات برقی است که کار خود را در ایران آغاز کرد و هم اکنون در بین خانواده های ایرانی محبوبیت خوبی را بدست آورده است.یکی از شعار های این شرکت رضایت مشتری بهترین تبلیغ برای این شرکت هست و مصرف کنندگان خودشان تفاوت را احساس میکنند. مونوتک اقلام زیر را در دسته محصولات خود دارد :آبمیوگیری، مخلوط کن، اسموتی ساز، آبمیوگیری و مخلوط کن، آب پرتقال گیری، خردکن، همزن با خردکن، همزن، گوشت کوب برقی، توستر، قهوه ساز، آسیاب قهوه، کتری برقی، چای ساز، سماور برقی، جاروبرقی ایستاده، جاروبرقی، پلوپز، ساندویچ ساز و گریل، سرخ کن، پنکه، اتو. فروشگاه اینترنتی سیتی کالا، نمایندگی فروش محصولات مونوتک Monotec.

زیمنس

----

www.siemens.com
تاسیس : 1847
ابرشرکت خوشه‌ای آلمانی و چندملیتی است،که در سال ۱۸۴۷ توسط ارنست فون زیمنس در شهر برلین تأسیسشد.امروزه ابرشرکت زیمنس در زمینه تولید تجهیزات مخابراتی و نورپردازی، لوازم خانگی،انواع قطار،انواع توربین، سامانه‌های خودکارسازی صنعتی، تجهیزات پزشکی و سامانه‌های اعلام حریق فعالیت می‌کند. هم‌اکنون شمار کارکنان زیمنس بالغ بر ۳۶۰ هزار نفر می‌باشد، که در ۱۹۰ کشور جهان اشتغال دارند. دفتر مرکزی این ابرشرکت در شهر مونیخ، آلمان قرار دارد.