بهترین برندهای سوهان


پسران حاج حسین سوهانی

----

hajhosseinsohani.com
تاسیس : 1327
مرحوم حاج حسین سوهانی در جوانی به شغل قنادی مشغول بود و در آن دوران سوهان هم یکی از محصولات قنادی به شمار می رفت و شغل جداگانه ای نبود . تا اینکه به مرور زمان و استقبال از سوهان ، سوهان پزی به شغل جداگانه ای تبدیل شد . در آن زمان سوهان را فقط با روغن کنجد طبخ می کردند و مرحوم حاج حسین سوهانی برای اولین بار سوهان را با روغن حیوانی گوسفندی که بسیار مرغوب هم بود و عطر و طعم مطلوبی هم داشت تهیه نمود . این تغییر در تولید بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفت و از همان زمان بود که نام حاج حسین بر سر زبانها افتاد . این روند ادامه داشت تا اینکه پس از فوت آن مرحوم در سال ۱۳۲۷ شمسی پسرانش همان راه را ادامه دادند و با ابتکار و خلاقیت هم تنوع به سوهان دادند و هم با افزودن زرده تخم مرغ به کیفیت آن افزودند .سوهان محمد سیما

----

mohammadsima.ir
تاسیس : 1369
کار را با کارگرانی بسیار اندک شروع کرده و بعد از گذشت چند سال موفق شد پرسنل خود را به ۱۰۰ نفر افزایش دهد، که این امر باعث کارآفرینی شد. در سال ۱۳۸۲ برند “محمّد سیما” را به ثبت رساندند و از روزهای اول هم اولویت کاری شان را بر کسب رضایتمندی مشتریان قرار دادند. از ابتدا با استفاده از مواد درجه یک، کیفیت را ملزوم کار خود قرار داده و کمیت اهمیتی نداشته است.

سوهان و گز آراد

----

aradgaz.ir
تاسیس : 1394
بازرگانی گز آراد در سال ۱۳۹۴ با نام بازار گز ایران فعالیت خود رو در زمینه ی عرضه گز٬ گز سوهانی٬ پولکی نبات و پشمک آغاز نمود تا مسیری هموار برای معاملات تجاری در این حوزه برای بازار های داخلی و خارجی فراهم سازد. به این ترتیب می توانید در این شرکت صنایع غذایی آراد با درنظر گرفتن انواع و اقسام تولیدات صورت گرفته از گز را برای تجارت خود در بازار داخلی با صادرات به بازارهای جهانی را با بالاترین درجه ی کیفی و همچنین قیمت های مناسب تهیه و خریداری نماید.سوهان بی نظیر

----

سوهان بی نظیر
binazirproducts.com
در شرکت آرین گستر سانا با برند تجاری بی نظیر، مدعی شناسایی و تولید محصولات سالم و با کیفیت پایدار میباشد. بدون شک کیفیت مسابقه ای است که پایان ندارد و این هدف اصلی میتوان گفت تمام برندها است. محصولات برند بی نظیز شامل برنج سفید و قهوه ای، زعفران ناب ایرانی، عسل طبیعی، و شیرینی هایی مانند باقلوا، قطاب و سوهان میباشد.

سوهان آنا

----

www.anasohan.ir
تاسیس : 1390
گروه صنایع غذایی «شیرین شهد آنا» به پشتوانه سال‌ها تجربه مدیران خود در تولید و تجارت بین الملل ،فعالیت خود را آغاز کرد.مدیریت شرکت با بررسی آگاهانه زمینه فعالیت و درک صحیح از نیاز به تحولی شگرف در تولید سوهان ، به عنوان یگانه محصول خوراکی و نماد سوغات سنتی و اصیل شهر مقدس قم ، پا به این عرصه نهاده‌ است.