بهترین برندهای قابلمه


نورینو

----

سایت:noorino.com
ظروف سرامیکی سه لایه نورینو با تکنولوژی نانو بهمراه پوششی متراکم با لایه نچسب، سالم ترین ظروف آشپزخانه با استانداردهای جهانی می باشد. این ظروف برخلاف ماهیتابه های نچسب متدوال که در دمای بالی 260 درجه سانتی گراد مواد شیمیایی سمی متصاعد می کنند، ماهیتابه سرامیکی نورینو تا 450 درجه سانتی گراد مقاوم بوده و ضد سرطان می باشد.پارس استیل

----

مدل های استیل در مقایسه با ظروف تفلون، به غذا طمع بهتری می دهند و با داشتن کفه آلمینیومی دوجداره علاوه بر پخش حرارت در تمام سطوح ظرف، از سوختن و چسبیدن مواد غذایی به کف قابلمه جلوگیری میکند. شرکت ایرانی پارس استیل از اولین تولیدکنندگان قابلمه و زودپز استیل استو با نمونه های خارجی قابل رقابت می باشد، یکی از ویژگی های منحصر به فرد قابلمه استیل قابلیت قرار گرفتن در فر می باشد.

زرساب

----

شرکت زرساب در سال 1361 با ارائه ظروف آشپزخانه پا به عرصه گذاشت و تا به امروز جزء بهترین های این زمینه در ایران می باشد، در ساخت ظروف پخت و پز از آلمینیوم آلیاژی و آلمینیوم خاص بهره می برد و مطابق با استانداردها، پوشش های تفلون، سرامیک و گرانیت را روی بدنه و دستگیره ی باکالیتی و سیلیکونی روی محصولات پیاده می کند.عروس

----

عروس تفلون در سال 1373 فعالیت خود را با تولید قابلمه و سرویس هایی با لدنه خاص آلمینیومی و با پوشش تفلون شروع کرد. این شرکت دارای محصولات متنوع می باشد و جزء معدود برندهایی است که سرویس های طرحدار و دکورال را به بازار عرضه می دهد.

کاندید

----

کاندید در سال 1384 رسما توسط شرکت آذین گشتر شفق معرفی شد و فعالیتش را با تولید محصولات گرد و بیضی شروع کرد، محصولات تولیدی کاندید یکسره و چسبیده به بدنه می باشد که مشکل شل شدن پیچ یا سوختن دسته وجود ندارد. رنگ بدنه محصولات سیلیکونی می باشد که نسبت به رنگ های پودری مرغوب ترند.