بهترین برندهای چینی ایرانی


چینی زرین

----

zariniran.com
تاسیس 1366
در حال حاضر چینی زرین ایران معتبرترین تولیدکننده ظروف چینی در خاورمیانه و یکی از مدرن ترین کارخانجات این صنعت در به شمار می آید. در حال حاضر اغلب هتل ها و رستوران های لوکس در ایران از محصولات چینی هتلی زرین استفاده میکنند. محصولات چینی خانگی زرین نیز تنوع، کیفیت و زیبایی منحصر به فردی دارند و انتخاب مناسبی برای جهیزیه و… میباشد. محصولات چینی زرین در حال حاضر به 20 کشور اروپایی صادر می شود.چینی پردیس کاشان

----

Pardischini.com
چینی پردیس کاشان بیش از سه دهه است که در تولید انواع ظروف چینی خانگی و هتلی فعالیت دارد و با استفاده از آخرین تکنولوژی و ماشین آلات توانسته است در بالاترین حد استاندارد جهانی به محصولات متنوع و با کیفیتی تولید نماید. چینی پردیس علاوه بر رفع قسمتی از نیاز داخلی کشور به صادرات در بازارهای بین المللی مشغول است.

چینی تقدیس

----

Taghdisporcelain.com
تاسیس:1384
چینی تقدیس با هدف تولید انواع سرویس چینی از سرویس های خانگی تا هتلی از آغاز فعالیت خود توانست با جذب و بکارگیری مدیران ، کارشناسان داخلی و خارجی و با بهره گیری از تجهیزات به روز توانسته در دنیا در ردیف یکی از بهترین تولیدکنندگان ظروف چینی قرار گیرد . ظرفیت تولید این واحد تولیدی سالیانه 9000 تن چینی بوده و تعداد 900 نفر پرسنل در سه شیفت کاری در این کارخانه مشغول به کار می باشند. یکی از ویژگی های ظروف چینی تقدیس پوشش نانو این ظروف میباشد که باعث میشود این ظروف چینی بدون احتیاج به مواد شوینده قابل شستشو باشند.چینی مقصود

----

تاسیس: 1372
سایت : maghsoudgroup.ir
برند مقصود در سال ۷۳ فعالیت خود را آغاز نمود. استفاده از آخرین استانداردها و تنوع محصولات و تکنیک لعاب بندی تولیدات از ویژگی های منحصربفرد مقصود می باشد. صادرات به بیش از ۱۳ کشور و اشتغال بیش از پانزده هزار نیرو نشان دهنده عظم مجموعه مدیریت چینی مقصود برای توسعه اهداف و چشم اندازهای این برند ایرانی می باشد. انواع چینی خانگی، سرویس کودک و ملزومات هتلی از تولیدات چینی مقصود می باشد. طرح های ورساچه و فرناز از معروف ترین طرح های چینی مقصود می باشند.

چینی توس

----

تاسیس: 1370
سایت : toosporcelain.com
مجموعه کارخانجات چینی توس از بزرگترین برندهای تولید کننده خاورمیانه در سال ۱۳۷۰ فعالیت خود را آغاز نمود. این. شرکت ظرفیت تولید بیست و دو هزار تن چینی را دارا می باشد. این شرکت تولید ظروف خانگی و هتلی را اولویت خود قرار داده است.از معروفترین و پرطرفدارترین تولیدات توس می توان به سرویس خای قالب لئوناردو اشاره کرد.
– راهنمائي شركتها در مورد طرق افزايش سرمايه و نحوه عرضه سهام و ديگر اوراق بهادار براي فروش در بورس اوراق بهادار
– امور مالي و اخذ تسهيلات اعتباري از بانكها و اشخاص
– انجام بررسي‌هاي مالي، اقتصادي و سرمايه گذاري
– ارائه خدمات و نظر مشورتي به سرمايه گذاران