بهترین مراکز چشم پزشکی ایران


مرکز چشم پزشکی ونک

----

www.vesc.ir
آدرس : تهران- میدان ونک- اتوبان حقانی- بعد از خیابان گاندی جنوبی- پلاک ۵٠
مرکز تخصصی و فوق تخصصی جراحی چشم ونک به همت گروهی از متخصصین چشم در آذر ماه ۱۳۸۰ تاسیس گردید و در حال حاضر بیش از ۱۲۰ نفر چشم پزشک (اعم از سهامدار و میهمان) که همگی از متخصصین چشم مجرب کشور می باشند با این مرکز همکاری داشته و اعمال جراحی خود را با بهره گرفتن از امکانات مدرن و پرسنل حرفه ای و ممتاز این مرکز انجام می دهند.بیمارستان چشم پزشکی نور

----

www.noorvision.com
آدرس : تهران- خیابان ولیعصر(عج)، بالاتر از ظفر،ابتدای بلوار اسفندیار، شماره96
مجموعه چشم پزشکی نور در سال 1372 با راه اندازی نخستین کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی در ایران، در خیابان مطهری فعالیت خود را آغاز کرد. این کلینیک اولین مرحله از فعالیت های نور بود و در سال 1392 با بهره گیری از ساختمان های جدید و امکانات پیشرفته توسعه یافت و همچنان در حال ارائه خدمت است. رای تامین رفاه و سهولت بیشتر مراجعه کنندگان، کلینیک شماره 82 در سال 1392 در خیابان اسفندیار دایر و کلیه خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی از ساختمان بیمارستان به مرکز جدید منتقل شد و این امکان به وجود آمد هموطنان در زمان کوتاه تری به خدمات باکیفیت چشم پزشکی دسترسی پیدا کنند.

بیمارستان فارابی

----

farabih.tums.ac.ir
آدرس : خیابان کارگر جنوبی- میدان قزوین – بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی فارابی
در سال1313 بخش چشم پزشکی بیمارستان فارابی، شامل ۲ درمانگاه، ۱ اطاق عمل و ۲۵ تخت، بوسیله پروفسور شمس راه اندازی و اولین عمل پیوند قرنیه ایران در همان سال توسط وی در این بیمارستان انجام شد. با راه اندازی این مرکز، انجام عمل جراحی چشم برای آموزش دانشجویان توسط پروفسور شمس و همکاران ایشان از جمله پروفسور محمدهادی قوام صدوقی، دکتر مسعود ضرابی و دکتر حسن علوی، انجام می¬شد. .این بیمارستان بدلیل داشتن درمانگاههای معاینه اولیه چشم پزشکی(درمانگاه عمومی) ودرمانگاههای تخصصی همه روزه پذیرای تعداد بسیاری از مراجعین به این مرکز می باشد.مرکز چشم پزشکی نگاه

----

negahhospital.com
آدرس : تقاطع شریعتی و بزرگراه همت، خیابان گل نبی غربی، پلاک 3
ایده تشکیل مجموعه چشم پزشکی نگاه در سال ۱۳۷۳ شکل گرفت و مرکز جراحی انکساری نگاه در سال ۱۳۷۸ راه اندازی شد که عمدتا به انجام خدمات لیزر اکسایمر برای اصلاح عیوب انکساری چشم اختصاص داشت. حضور چشم پزشکان سرشناس در مجموعه نگاه باعث شد تا خیلی زود این مجموعه جای خود را در حیطه چشم پزشکی کشور باز کرده و به سرعت مسیر ترقی و پیشرفت را طی کند به طوری که تنها ۳ سال بعد، مرکز جراحی نگاه نیز راه اندازی گردید و با انجام پیشرفته ترین عملهای چشمی و بهره برداری از فن آوری روز جهان به یکی از ارکان بنام چشم پزشکی کشور تبدیل شد.

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی بینا

----

www.binaeyehospital.com
آدرس : تهران-بزرگراه رسالت-بین بزرگراه های صیاد شیرازی و امام علی- روبروی مجتمع تجاری دنیای نور
بیمارستان چشم پزشکی بینا از سال 1387 با مجوز از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی شروع به کار نموده است. توسعه این بیمارستان طی 2 فاز (تا این زمان) به اتمام رسیده است و با در اختیار داشتن بهترین امکانات درمانی چشم پزشکی و همکاری بیش از 50 نفر از چشم پزشکان مجرب و دانشگاهی کشور توانسته است ظرف این مدت بیش از 95 هزار عمل جراحی مختلف را با موفقیت و رضایتمندی بیماران انجام دهد کـه بعضی از این اعمال در کشور منحصر به فرد می‌باشد.