بهترین کلینیک های دندان پزشکی


کلینیک دندانپزشکی قلهک

----

آدرس : تهران-خیابان شریعتی-روبروی مترو قلهک بن بست اختصاصی -پلاک 1-طبقه اول
ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه: 9 تا 20:30 پنج شنبه: 9 تا 14 – جمعه: تعطیل
کلینیک دندانپزشکی تخصصی قلهک با همکاری جمعی از متخصصان بنام و اعضای هیئت علمی دانشگاه های معتبر کشور تأسیس گردیده است. این مجموعه مأموریت خود را همراهی با سایر مراکز دندانپزشکی برای ارایه خدمات تکمیلی دندانپزشکی از جمله خدمات تخصصی در تمامی رشته ها و نیز خدمات تحت بیهوشی قرارداده است. بهره مندی از دانش علمی و تجربه بالای موسسین و متخصصان این کلینیک، همچنین امکانات و تجهیزات بروز و کارآمد از جمله ویژگی های منحصر به فرد کلینیک قلهک است.کلینیک دندانپزشکی پدیدار

----

padident.ir
آدرس : تهران ، بلوار فردوس شرق نبش رامین جنوبی ، پلاک 21 ، واحد 2
ساعات کاری : همه روزه از 8 – 20
کیلینیک تخصصی دندانپزشکی پایدار با فضایی مناسب حدود 170 متر، جهت درمان و دسترسی آسان به تمام مناطق شهر از طریق اتوبان ستاری و محیطی شیک و زیبا و با نصب 6 یونیت دندانپزشکی همراه با فضای اختصاصی و بخش جراحی و اطفال مجزا، مجهزترین سیتم رادیوگرافی (فسفرفیت) جهت تشخیص و جراحی و درمان ریشه و بخش جراحی و ایمپلنت که دارای جدیدترین و بروزترین و سیستم ایمپلنت به همراه تجهیزات جراحی روز دنیا و همچنین بهترین و تخصصی ترین درمان ریشه و انجام درمان ریشه مجدد، با استفاده از مدرن ترین ایکس فایندر و سیستم درمان ریشه و همچنین بخش ارتدنسی، بدون بند و براکت درمان را هدایت می کنند.

کلینیک دندانپزشکی پردیسان

----

pardisandental.com
آدرس: خیابان ستارخان-تقاطع بهبودی-پلاک 182
ساعات کاری : همه روزه از 8 صبح تا 9 شب
ویزیت و مشاوره رایگان توسط متخصصین مجرب ، انجام کلیه خدمات تخصصی و عمومی مطابق با استانداردهای روز و مجهز به اتاق استریل مرکزی و رادیوگرافی و کلیه تجهیزات مدرن از جمله خدمات و امکانات کیلینیک تخصصی پردیسان بوده و طرف قرارداد بانکها و بیمه های تکمیلی میباشد.کلینیک دندانپزشکی سامیا

----

samiaclinic.com
آدرس : پاسداران – بوستان هفتم – پلاک 167 – واحد 102
ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه 30/8 تا 20:30 جمعه 10 تا 14
کلینیک دندانپزشکی سامیا با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات دندانپزشکی و همکاری با اساتید دانشگاهی و متخصصین حوزه های مختلف دندانپزشکی، کلیه خدمات دندانپزشکی را با بالاترین کیفیت ارائه میدهد. لازم به ذکر است که در کلینیک سامیا کلیه درمان ها توسط متخصصین دندانپزشکی انجام خواهد شد. در حال حاضر متخصصین جراحی دهان، فک و صورت، درمان ریشه، جراحی لثه، ارتودنسی، دندانپزشکی کودکان، ترمیمی و زیبایی و پروتزهای دندانی در کلینیک سامیا مشغول به فعالیت می باشند.

درمانگاه دندانپزشکی هروی

----

heravidental.info
آدرس : میدان هروی، خیابان وفامنش، مکران شمالی، پلاک 18، طبقه 4
ساعات کاری : همه روزه از 8 – 20
کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی هروی یکی از مجهز ترین درمانگاه های دندانپزشکی تهران می باشد که کلیه درمان های مربوط به دندانپزشکی ترمیمی, زیبایی و ایمپلنت بزرگسالان و کودکان را با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات و بالاترین استاندارد های بهداشتی در محیطی آرام و بهداشتی در اختیار بیماران قرار می دهد.