بهترین آزمایشگاه های تهران


آزمایشگاه پاتوبیولوژی دانش

----

www.danesh-lab.com
آدرس : آدرس: تهران – خیابان طالقانی – بین خیابان وصال و فریمان – روبروی سینما عصر جدید
ساعات کاری : همه روزه از ساعت 6 صبح الی 18 بعد از ظهر به جز ایام تعطیل
آزمایشگاه پاتوبیولوژی دانش بی شک یکی از بهترین آزمایشگاه های شهر تهران می باشد و روزانه مراجعین زیادی جهت انجام آزمایش به این مرکز مراجعه می کنند و شاید بودن در مرکز شهر تهران یکی از چند امتیازی است که آزمایشگاه پاتوبیولوژی دانش دارا می باشد . آزمایشگاه پاتوبیولوژی دانش دارای دستگاه های پیشرفته و مدرن می باشد و قادر به انجام تمام تست های روتین ، تخصصی و فوق تخصصی در زمینه ی کلینیکال و پاتولوژی می باشد .آزمایشگاه ژنتیک و پاتوبیولوژی مندل

----

mendel-lab.com
آدرس : تهران ، خیابان ولیعصر ، ابتدای خیابان توانیر (شهید عباسپور)، ساختمان پزشکان شماره 4، واحد 5
ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه6:30 صبح تا 8:00 عصر
پنج شنبه : 6:30 صبح تا 4:00 عصر
یکی از مجهزترین آزمایشگاه هایی که در کشور وجود داشته و خدمات متنوعی را برای مشتریان ارائه می کند، آزمایشگاه ژنتیک و پاتوبیولوژی مندل است. در آزمایشگاه ژنتیک و پاتوبیولوژی مندل کلیه تجهیزات و وسایل مورد استفاده جهت انجام انواع آزمایش ها، کاملا به روز و پیشرفته هستند و همین موضوع منجر به افزایش چشمگیر دقت کار شده است.

آزمايشگاه مسعود

----

www.massoudlab.com
آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، بلوار میرداماد، پلاک 474
ساعات کاری : ساعت 6 صبح تا 6 بعدازظهر شنبه تا چهارشنبه – از ساعت 6 صبح تا 3 بعد ازظهر پنج شنبه
آزمایشگاه مسعود در سال 1353 در شهر تهران تاسیس شد و به نوبه ی خود یکی از قدیمی ترین آزمایشگاه های شهر تهران است و از اعتبار خوبی نیز برخوردار است . آزمایشگاه مسعود در چند طبقه و درفضایی به وسعت 3600 متر قرار گرفته است. خدمات آزمایشگاه مسعود در سه بخش کلی کلینیکال ،پاتولوژی و ژنتیک می باشد که هر کدام از این بخش ها خود شامل مجموعه ی از خدمات است و با بهره مندی از پرسنلی مجرب و دستگاه های پیشرفته آماده ارائه خدمات حضوری و غیر حضوری به مراجعین می باشد.آزمايشگاه دكتر ويشكايي

----

www.vishkaeilab.com
آدرس : تهرانپارس ، خیابان رسالت ، ۴۵ متری بین رشید و تیرانداز، پلاک۲۱۹، ساختمان زرین
ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه ، ۶:۰۰ صبح تا ۹:۰۰ شب
به عنوان یکی از معتبرترین آزمایشگاه هایی که در ایران مشغول به فعالیت هستند، آزمایشگاه پاتوبیولوژی دکتر ویشکایی شرق تهران از جمله گزینه های انتخابی برای افرادی خواهد بود که جواب تضمین شده و دقیق از نتایج آزمایشات خود را انتظار دارند. این آزمایشگاه یکی از مراکزی است که تحت قرارداد آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما قرار دارد. در واقع شما از طریق ارتباط با آزمایشگاه آنی آزما می توانید از خدمات آزمایشگاه دکتر ویشکایی بهره مند شوید.

آزمايشگاه تشخيص طبي قلهك

----

آدرس : خیابان شریعتی ، بالاتر از یخچال ، جنب ایستگاه مترو قلهک ، پلاک ۱
ساعات کار: همه روزه
آزمایشگاه پاتوبیلوژی قلهک واقع در جنب مترو قلهک تحت نظر افراد متخصص جهت نمونه برداری و انجام آزمایشات مرتبط با پاتوبیولوژی آماده خدمت رسانی است. شما می توانید به دو صورت از خدمات آزمایشگاه پاتوبیولوژی قلهک استفاده کنید. اولین راه، مراجعه مستقیم به آزمایشگاه است و راه حل دوم، تماس با آزمایشگاه شبانه روزی آنی آزما است.