بهترین خبرگزاری های ایران


عصر ایران

----

تاسیس: 1385
سایت : asriran.com
سایت خبری-تحلیلی عصر ایران در سال ۸۵ فعالیت خود را آغاز نمود. بنابر ادعای این خبرگزاری این مجموعه به جناح خاصی وابسته نمی باشد و تنها هدف آن ها رساندن صدای مردم ایران می باشد. دسترسی به اخبار این سایت به زبان عربی نیز امکان پذیر می باشد. عصر ایران جایگاه معتبری به عنوان یکی از منابع خبری در میان خبرگزاری های منطقه دارا می باشد. عصر ایران دارای انواع دسته بندی ها در حوزه خبر می باشد و سعی در پوشش مطالب مختلف خبری دارد.فارس نیوز

----

تاسیس: 1381
سایت : farsnews.ir
فارس نیوز یکی از فعال ترین و به روز ترین خبرگزاری های کشور در سال ۸۱ فعالیت خود را آغاز نمود. این خبرگزاری وابسته به نهاد سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران می باشد. ارائه خبر ها به زبان های عربی، انگلیسیس و ترکی در این خبرگزاری انجام می شود. این خبرگزاری در اکثر شهرهای بزرگ کشور دارای شعبه می باشد. یکی از اقدامات خبرگزاری فارس دریافت گزارشات و نظرات مردمی و انعکاس محبوب ترین آن ها در لیست اخبار اصلی می باشد.

ایسنا

----

تلفن: 1378
سایت : isna.ir
خبرگزاری ایسنا در سال ۷۸ فعالیت خود را آغاز نمود. این خبرگزاری متعلق به دانشجویان می باشد و یکی از اولین خبرگزاری های خصوصی می باشد. ارائه خبرها در ایسنا به زبان های عربی، فرانسوی و انگلیسی نیز انجام می شود. جهاد دانشگاهی یکی از تصمیم گیران اصلی این خبرگزاری می باشد.خبرآنلاین

----

تاسیس: 1378
سایت : yjc.ir
خبرآنلاین در سال ۸۷ فعالیت خود با مالکیت علیرضا معزی آغاز کرد. این خبرگزاری خبرهای خود را به زبان های انگلیسی و عربی ارايه می دهد. این خبرگزاری جزيی از مجموعه گروه رسانه ای خبر قرار دارد.

باشگاه خبرنگاران جوان

----

تاسیس: 1378
سایت : yjc.ir
باشگاه خبرگزاری جوان در سال ۷۸ فعالیت خود را با مالکیت سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی به منظور آموزش پیشرفته مهارت های خبرنگاری آغاز به کار کرد. این خبرگزاری همچنین در تهیه خبرهای صدا سیما نیز فعالیت دارد. این خبرگزاری ها یکی از پربازدیدترین خبرگزاری های کشور می باشد.