بهترین شرکت های ارایه دهنده اینترنت


های وب

----

تلفن: 1382
سایت : hiweb.ir
های وب با مالکیت شرکت داده گستر عصر نوین در سال ۸۲ فعالیت خود را در تهران آغاز کرد. این شرکت در بیش از ۳۰ استان کشور دارای دفتر فروش می باشد. شرکت داده گستر تحت مالکیت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با هدف توسعه اینترنت ثابت دارای بیش از هشتصد نفر نیروی انسانی می باشد. همچنین ۱۰٪ از سهام این شرکت در بورس تهران عرضه شده است. طی توافقی با شرکت پارس آنلاین در سال ۸۶ های وب موفق شد ۱۰۰٪ سهام این شرکت را خریداری کند. از خدمات ارايه شده توسط های وب می توان به ارائه اینترنت ثابت پرسرعت، خدمات پهنای باند و شبکه اختصاصی مجازی شهری اشاره کرد.مخابرات

----

تاسیس: 1350
سایت : tci.ir
مخابرات ایران در سال ۵۰ آغاز به کار کرد. این شرکت در تمامی استان های کشور دارای منطقه مخابراتی می باشد. مالکیت شرکت مخابرات با شرکت ارتباطات سیار ایران می باشد. ارائه اینترنت پرسرعت و ارزان قیمت توانست مخابرات در میان شرکت های خصوصی ارايه دهنده اینترنت در جایگاه مناسبی قرار دهد. در حال حاضر اینترنت برند مخابرات از ارزان ترین های بازار می باشد. شرکت مخابرات علاوه بر ارائه خدمات اینترنت زیر ساخت لازم را برای ارايه دهندگان اینترنت ارايه می دهد.

شاتل

----

تلفن: 1382
سایت : shatel.ir
گروه فناوری ارتباطات و اطلاعات شاتل یکی از برترین ارائه دهندگان خدمات اینترنت ثابت می باشد. این شرکت خدمات متنوعی از جمله اینترنت پر سرعت ADSL، اینترنت ثابت فیبرنوری و همچنین اینترنت TD-LTE ارائه می دهد. این شرکت خدمات خود را در سراسر کشور ارايه میدهد. این شرکت هم اکنون دارای بیش سه میلیون مشترک می باشد. شاتل از اولین شرکت های ارايه دهنده خطوط دیجیتال مشترک نامتقارن می باشد. گستردگی خدمات و تنوع آن ها توانسته برند شاتل را در جایگاه مناسبی در بازار جذاب اینترنت ثابت قرار دهد.آسیاتک

----

تاسیس: 1387
سایت : asiatech.ir
شرکت انتقال داده آسیاتک در سال ۸۷ فعالیت خود را با ارايه خدمات اینترنت آغاز کرد. آسیاتک علاوه بر ارائه خدمات اینترنت ثابت اشتراک مراکز داده و فیبرنوری و همچنین خدمات میزبانی نیز ارائه می دهد. تنوع و همچنین توجه به کیفیت توانسته این شرکت را در جایگاه مناسبی در میان رقبای خود قرار دهد. جالب است بدانید دیتا سنتر آسیاتک در برج میلاد تهران قرار دارد که در نوع خود بزرگترین دیتا سنتر کشور می باشد.

پارس آنلاین

----

تاسیس: 1384
سایت : familafamily.com
شرکت پارس آنلاین در سال ۱۹۹۹ فعالیت خود را به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های ارايه دهنده اینترنت ثابت آغاز کرد. پارس آنلاین دارای بیش از هزار نفر نیروی کار می باشد. از خدمات ارائه شده توسط پارس آنلاین خدمات مرکز داده مانند میزبان وب، اشتراک فضا و سرور اختصاصی و کلاود می توان نام برد. بر اساس برآورد ها در حال حاضر بیش از ۱ میلیون نفر از خدمات برند پارس آنلاین بهره می برند.