بهترین شرکت های طراحی و دکوراسیون داخلی


گروه معماری و دکوراسیون داخلی هلگر

----

helgerco.com
تاسیس : 1390
تیم معماری هلگر شامل بخش های مختلف شامل گروه معماران مشاور جهت راهنمایی مشتریان گروه طراحی داخلی و خارجی، گروه پیاده سازی و اجرا، گروه محوطه سازی و ابنیه، گروه نما و گروه دکوراتیو میباشد. هلگر دارای بیش از یک هزار پروژه موفق طراحی و اجرا در ایران می باشد. فعالیت این شرکت به صورت تخصصی و ویژه بر فضاهای مسکونی ، تجاری ، اداری و کسب و کار های نوین مثل استارت آپ ها متمرکز می باشد.شرکت بازسازی و دکوراسیون داخلی آیریا

----

airia.ir
حوزه تخصصی شرکت دکوراسیون داخلی آیریا، بازسازی، طراحی و نهایتاً اجرای طرح دکوراسیون است. این خدمات بصورت کامل و0 تا 100 از شروع طراحی تا تحویل طرح اجرا شده می باشد. کلیه این خدمات در رابطه با ساختمان، منزل مسکونی، فروشگاه، ویلا و هر فضای مشابه دیگر ارائه می شود. تمام طراحی های مورد نیاز پروژه بصورت کاملاً رایگان انجام شده و به کارفرما ارائه می شود. به این ترتیب اگر اجرای یک پروژه به مجموعه آیریا سپرده شود، کارفرمای پروژه دیگر نیاز به پرداخت هزینه برای طراحی نخواهد داشت.

شرکت ایده پردازان نما سبز

----

namasabz.com
تاسیس : 1388
در تهران تاسیس گردیده و خدمات متنوعی را در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون تجاری و اداری ارائه می دهد. در این 10 سال این گروه با طراحی و اجرای صدها پروژه در زمینه دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل، دکوراسیون داخلی ادارات و دکوراسیون تجاری و فروشگاهی، دارای سابقه و رزومه درخشانی می باشد.شرکت معماری آرل

----

www.arel.ir
تاسیس : 1383
شرکت معماری آرل کار خود را در زمینه مهندسی معماری، معماری داخلی و طراحی منظر آغاز نموده است و در راستای فعالیت حرفه ای معماری تا کنون ارائه گر پروژه های موفق و برگزیده مسابقات معماری و طراحی داخلی بوده است. این شرکت با تکیه بر توان بالای هنری، علمی و فنی تیم طراحی- مهندسی و آشنا به روشهای نوین جهان و نیز با بهره مندی از تمامی امکانات اجرایی و عمرانی توانسته فضاهایی متنوع و کارآمد در پروژه های تجاری، فرهنگی، مسکونی، صنعتی، اداری و … ارائه دهد.

شرکت دکوراسیون داخلی دکوطرح

----

decotarhco.com
تاسیس : 1389
شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح در تهران به عنوان یک شرکت معماری و دکوراسیون داخلی ، بسته به نیاز مخاطب و با توجه به ضوابط نظام مهندسی فعالیت می کند. یکی از مزایای این شرکت معماری صرفه جویی در زمان ، کاهش هزینه ، نظارت و اجرای دقیق است که برای کارفرمایان به ارمغان می آورده است.