بهترین آژانس های تبلیغاتی


مات

----

maat.ir
ادرس : خیابان ولیعصر , بالاتر از پارک وی , روبروی بانک صنعت و معدن , پلاک 2800
تاسیس : 1383
هلدینگ ارتباطات و بازاریابی مات به عنوان یک گروه بین المللی فعال در عرصه بازاریابی و تبلیغات با راه اندازی، مدیریت و نظارت بر شرکت‌های تابعه خود، خدماتی خلاقانه، متمایز و مبتنی بر دانش روز به مشتریان در داخل و خارج از کشور ارائه می کند. گروه مات با استفاده از فناوری‌های نوین و سرمایه انسانی متخصص در تلاش است تا نقش موثری در ارتقای دانش بازاریابی، توسعه بازار مشتریان و مهمتر از آن ارتقای آگاهی مخاطبان خود داشته باشد.



پالادیوم

----

thepalladium.agency
ادرس : تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان نجات‌الهی (ویلا)، خیابان سپند شرقی، جنب هتل بزرگ تهران، پلاک ۲۶ آژانس تبلیغاتی پالادیوم ارائه دهنده راهکارهای نوین در بازاریابی و تبلیغات می باشد. راهکارهایی که منجر به نمایش بهتر محصولات و خدمات شما در بازار هدف تان و پیشبرد فروش می گردد. پالادیوم نام یک فلز بسیار با ارزش است. یک فلز عجیب با خواص شگفت‌انگیز که سعی کرده اند ویژگی‌های فلز پالادیوم را در آژانس تبلیغات و ارتباطات خلاق پالادیوم متبلور کنند. ویژگی‌هایی که می‌تواند اثر بدیع و چشمگیری بر عملکرد کسب و کارها داشته باشد.





اشاره

----

www.eshareh.com
ادرس : تهران، انتهای شیخ بهایی شمالی، نبش بزرگراه نیایش، کوچه 21، پلاک 2
تاسیس : 1376
یک آژانس ارتباطات با رویکردی راه حل گرا. به جرأت می توان گفت که این کانون تبلیغاتی یکی از بهترین ها در صنعت ارتباطات می باشد. این شرکت با کارکنانی با تجربه و خلاق توانسته طیف گسترده ای از مشتریان داخلی و خارجی را پوشش دهد. اشاره فقط به دنبال ارائه خدمات نیست بلکه به دنبال شراکت و همکاری راهبردی بلند مدت می باشد که البته در این زمینه هم موفق بوده است.



ایران نوین

----

hirannovin.net
ادرس : خیابان ولیعصر، پایین تر از پارک وی، کوچه مهناز، پلاک 27
تاسیس : 1370
ایران نوین با تجربه ای چند ساله در عرصه ی تبلیغات یکی از برترین و بزرگترین شرکت های این صنعت می باشد. از بخش های مختلف این آژانس تبلیغاتی می توان به تولید تیزر، چاپ، دیجیتال مارکتینگ، جلوه های ویژه و طراحی گرافیکی اشاره کرد. ایران نوین برازنده ی لقب یکی از بهترین آژانس های تبلیغاتی کشور می باشد.





کرگدن

----

www.kargadan.com
ادرس : تهران، خیابان ولی‌عصر، بالاتر از پارک‌ ملت، خیابان کرانه، شماره ۱۱
کرگدن یک شرکت ارتباطات بازاریابی با محوریت خلاقیت و استفاده از انسان های خلاق و متخصص می باشد. انسان های باتجربه و مبتکر مانند حلقه های زنجیر در این شرکت در کنار یکدیگر قرار گرفته و تمامی نیازهای مشتری را به نحو احسن پاسخ می دهند. از تخصص های این آژانس می توان به بازاریابی، تعیین استراتژی ارتباطی، طراحی کمپین تبلیغاتی، برنامه ریزی و استفاده ی بهینه از رسانه اشاره کرد.