بهترین قنادی های تهران


قنادی بی‌بی

----

آدرس : یوسف‌آباد، میدان کلانتری، خیابان مدبر، نبش خیابان ۳۰
بی بی یکی از قدیم های تهران است که کیک های شکلاتی این قنادی بسیار محبوب است. بی‌بی‌ فقط در پخت کیک‌های شکلاتی تخصص ندارد، اگر اهل تنوع باشید در انتخاب میان تارت‌ها، اکلِرها و انواع مختلفی از شیرینی دو دل خواهید شد.قنادی لوندر

----

آدرس : خیابان ولیعصر، خیابان زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، نرسیده به پسیان، پلاک ۲۷
شیرینی لوندر یکی از قنادی های تهران شیرینی فروشی کوچیک و لوکس در محله زعفرانیه که در طول چند سال خودش رو به یکی از بهترین و خاص ترین قنادی های تهران تبدیل کرده است. در لوندر (Lavender) شیرینی هایی پیدا میکنید که درهیچ قنادی دیگه ای در پایتخت یافت نمیشن و کاملاً اختصاصی این قنادی هستند.

قنادی لادن

----

آدرس : خیابان فاطمی، قبل از چهار راه کارگر، جنب اداره بیمه، جنب پاساژ لاله، پلاک 275
انواع شیرینی‌ها در این مکان تهیه می‌شود و به فروش می‌رسد. کیفیت بالای سرویس های قنادی لادن و موقعیت مکانی در کنار قیمت مناسب با توجه به کیفیت باعث معروفیت بیشتر قنادی و شیرینی لادن در شهر تهران شده است. خوشمزه ترین کیک ها و شیرینی ها یکی از دلایل معروفیت قنادی و شیرینی لادن در بین مردم است. کیک شکلاتی معروف قنادی لادن و بالاترین کیفیت از بهترین خصوصیات قنادی لادن فاطمی تهران در میان بقیه قنادی ها است.قنادی کوک

----

cookiranshop.com
آدرس: سعادت آباد، بلوار 24 متری، نبش ششم غربی، کافه قنادی کوک
کافه قنادی کوک از سال 1374 به عنوان اولین برند کافه قنادی ایران شروع به کار کرد و همواره کیفیت بالای محصولات، تنوع، خلاقیت و نوآوری در صنعت شیرینی پزی و قنادی را سرلوحه خود قرار داده است و اکنون با 7 شعبه در تهران و یک شعبه در کانادا و همچنین بستر فروش آنلاین در حال خدمت رسانی می باشد.

قنادی کوکی باکس

----

www.cookieboxgroup.com
آدرس : ولیعصر، فرشته، مجموعه سام‌سنتر،طبقه همکف
کوکی‌باکس که بیشتر شیرینی های غیرسنتی می‌فروشد.در ویترین فروش کوکی‌باکس، شیرینی‌هایی مانند تارت، چیزکیک، مارس و…، دیده می‌شود. اگر دوست دارید طعم و مزه شیرینی‌های خارجی‌ مانند تیرامیسو را به نزدیک‌ترین شکل به واقعیت‌شان در کشورهای دیگر امتحان کنید حتما باید کوکی‌باکس را به عنوان یکی از بهترین شیرینی فروشی های تهران به خاطر داشته باشید.