بهترین کترینگ های تهران


کترینگ سرسفره

----

saresofre.ir
تاسیس : 1393
شرکت جاوید کیفیت سلامت پایا با هدف ایجاد سبکی متفاوت در عرصه برگزاری سمینارها و همایشها و همچنین نگاهی نو در تهیه و طبخ انواع غذای ایرانی و فرنگی برای سازمانها و شرکتهای دولتی وخصوصی ودر کنار آن توجه ویژه به رضایت مشتریان و مشتری محوری در ارائه خدمات ،بامدیریت آقای محمد عنصری کارشناس صنایع غذایی راه اندازی شد.هم اکنون این شرکت با برند ثبت شده “سرسفره” در حال ارئه خدمات می باشد.کترینگ دونا

----

www.donacatering.ir
تاسیس : 1394
همه چیز کارخانه DON در یک شهر کوچک در جنوب اتریش شکل گرفت، جایی که ژوزف دونهاورز قنادی خانوادگی خود را در KIRCHBERG AM WECHSEL به عهده گرفت و بعد از شرکت در اولین دوره gastronomy salettl در سال 1992 با سفر به وین حرفه جدیدی را آغاز کرد. شرکت DON طی 15 سال در منطقه، پذیرای مسافران ریلی بوده که همین امر باعث ایجاد سرمایه‌گذاری مشترک هلدینگ‌های اقتصادی فدک از ایران و دونهازر از اتریش در سال 2015 شده است. کیترینگ دونا در سال 1394 با سرمایه‌گذاری مشترک هلدینگ‌های اقتصادی فدک از ایران و دونهـازر از اتریـش تاسیس شد. طبخ در دونا، توسط سرآشپزان اتریشی و ایرانی با نظارت و کنترل مدیران اتریشی انجام می‌شود.

کترینگ تهران

----

www.tehranpokht.ir
تهران پخت با ارائه ی خدمات خود، سرویس استثنایی، پک غذایی کامل به همراه مخلفات، ارسال سریع و به موقع سفارشات در خدمت تهرانی ها است.استفاده از مواد اولیه، با بهترین کیفیت، تازه و ارگانیک، تمیز و بهداشتی، با رعایت حد اعتدال مصرفِ چربی و نمک، از اصول اصلی کار این کترینگ تهیه ی غذاهای خانگی می باشد.کترینگ دیگ چی

----

digchii.com
تاسیس : 1359
گروه غذایی دیگ چی با بیش از ربع قرن تجربه درخشان در زمینه پخت و پز و طعم دهنده های غذایی و با در نظر گرفتن اصالت غذای خانگی و استانداردهای جهانی جهت ارائه خدمات به شرکتها ، کارخانه جات و امور تشریفاتی مراسمات به شیوه نوین ابتکاری نموده است .با عضویت در باشگاه مشتریان این کترینگ از خدمات ویژه آنها بهره مند شوید.

تهیه غذا کلاسیک

----

www.cateringclassic.com
تاسیس : 1379
تهیه غذا کلاسیک با رویکرد تهیه غذای سالم و تازه و قیمت مناسب در حوزه تهیه غذای پرسنل شرکتها ، سازمانها ، مدارس و مجالس و میهمانی ها فعالیت دارد.در کنار تهیه مواد اولیه تازه و مرغوب ، بهره گیری از نیروهای متخصص و متعهد و همچنین نظارت دقیق بر فرایند تولید ، همواره جزء مهمترین برنامه کار این مجموعه بوده تا سالم ترین و با کیفیت ترین غذاها را برای مشتریان خود تدارک ببینند.