بهترین طباخی های تهران


طباخی بره سفید

----

www.baresefid.com
تاسیس : 1370
آدرس : تهران، میدان توحید، خیابان ستارخان، روبروی خیابان باقرخان
طباخی بره سفید در غرب تهران خیابان ستارخان شروع به کار کرد. این طباخی تاکنون در هیچ کجا شعبه یا نمایندگی ای را افتتاح نکرده است. تمامی طباخی ها و کله پاچه ای های دیگری که با نام بره سفید در محله های مختلف تهران مانند یوسف آباد ، شهرری ، ولیعصر ، هروی و مراکز شهر مشهد ، شیراز ، اصفهان ، زنجان و شهرهای دیگر مشغول فعالیت هستند هیچگونه مجوزی از این طباخی ندارند و کیفیت فعالیت آنان تحت نظارت مدیریت طباخی بره سفید نبوده و تائید نمی شود.طباخی کاج تهران

----

تاسیس : 1395
آدرس : شعبه 1 بزرگراه رسالت، پس از مجیدیه، نرسیده به مجتمع تجاری دنیای نور.
شعبه 2 خیابان مطهری، مابین خیابان مفتح و جهانتاب.
در زمره مؤفق‌ترین و بهترین طباخی‌های این شهر بوده که شعبه اول آن در بزرگراه رسالت افتتاح گردید. پس از چندی به علت کیفیت بالای کله پاچه‌های آن شعبه دیگر کاج در خیابان مطهری راه‌اندازی شد. طباخی کاج تهران، با عرضه کله پاچه‌هایی بسیار باکیفیت و مثال‌زدنی بهترین پذیرایی‌ها را از مشتریان به عمل می‌آورد. باید بدانید که این طباخی به علت زنجیره‌ای و تازه تأسیس بودن بسیار شیک‌تر از سایر مکان‌ها است. البته سطح قیمت طباخی کاج تهران نسبت به جاهای دیگر در سطح بالاتری قرار دارد.

طباخی کلپچ تهران

----

آدرس : خیابان مطهری، تقاطع میرزای شیرازی، پلاک 209
کسانی که به دنبال خوردن کله پاچه در محیطی شیک و فوق‌العاده لوکس هستند، انتخاب اول و آخر خود را به طباخی کلپچ تهران محدود می‌کنند. طباخی تازه‌ تاسیسی که به خاطر انتخاب اسمش مورد توجه جوانان قرار گرفته است. چراکه کلمه کلپچ به عنوان واژه عامیانه منتسب به کله پاچه بین جوانان رایج است. در مورد طباخی کلپچ باید به این نکته هم اشاره کنیم که هزینه خوردن کله پاچه در این مکان کمی زیاد است اما با توجه به امکانات و فضای آن، این هزینه می‌تواند معقول باشد.طباخی لوکس طلایی

----

آدرس : تهران چهارراه کوشک، نبش خیابان صادق
طباخی لوکس طلایی تهران، از جمله بهترین طباخی‌های واقع در پایتخت بوده که در خیابان فردوسی واقع شده است. باید بدانید که لوکس طلایی در ردیف اصیل‌ترین و قدیمی‌ترین طباخی‌های تهران بزرگ محسوب می‌شود. جایی‌که همانند نامش بسیار اعیانی و لوکس است. به‌طوری‌که، هیچ‌گاه با ارائه کله پاچه‌ای بی‌کیفیت به نام و برند خود لطمه وارد نمی‌کند. در واقع، طباخی لوکس طلایی تهران از بهترین‌ها در میان اهالی خیابان فردوسی به شمار می‌رود.

طباخی نارنج

----

آدرس : جاده فشم، بعد از دوراهی اوشان، به سمت فشم، طباخی نارنج
به جرات میشه گفت، تنها طباخی با کتابخانه در کشور، «طباخی نارنج» در جاده فشم هست. این طباخی نسبتا جدید سنت سایر طباخی ها رو زیر پا گذاشته و این صبحانه اصیل ایرانی رو در ظرف های وارمر دار و شیک به همراه انواع ترشیجات و نون از تنور درآمده سرو می کنه. این طباخی از جالب ترین طباخی های تهران است ، به یک بار امتحانش می ارزد.