بهترین جگرکی های تهران


جگرکی بهارنارنج

----

تاسیس : 1376
آدرس: اکباتان، فاز یک خیابان اصلی، خیابان عظیمی، روبروی ساختمان شاهین ۱۰، پلاک ۱۷ نان‌های بهار نارنج همیشه داغ است و خلاقیتی که در ترکیب دل و جگر و قلوه و روش طبخ آن‌ها دارد (شکاری، دوش کباب و …) بهار نارنج را انتخابی هیجان انگیز برای همه کرده است. بهترین و معروف‌ترین جگرکی غرب تهران، بدون شک “بهار نارنج” واقع در محله اکباتان است.جگرکی گل‌ها

----

آدرس: تهرانسر، بلوار گلها، روبروی کلانتری، جنب بانک مهر اقتصاد، پلاک ۳۲۰
از مزایای این جگرکی این است که دیزی هم سرو می‌کند و اگر دسته‌جمعی به آن‌جا بروید می‌توانید آپشن های مختلفی داشته باشید و سفارش بدهید. نان داغ و ماست کوزه‌ای هم از جاذبه‌های دیگر این جگرکی محسوب می‌شود.

جگرکی شبزدگان

----

آدرس شعبه قیطریه: اندرزگو، نبش اشکستان پورجنوبی، پلاک ۸۴
آدرس شعبه سعادت آباد: سعادت آباد، خیابان سرو شرقی، نبش کوچه چهارم
از جگرکی های معروف تهران است که شعبه دوم خود را هم افتتاح کرد، با همان کیفیت و خوشمزگی. شبزدگان پاتوق سلبریتی ها، هنرمندان و ورزشکاران است و همین باعث شده خود به خود به یک جگرکی لوکس و معروف تبدیل شود. شعبه قیطریه شبزدگان معروف‌تر و نامی از شعبه سعادت آباد است، ولی از لحاظ کیفیت و خوشمزگی هر دو در یک سطح و عالی هستند.جگرکی دادمان

----

آدرس : شهرک غرب، بلوار دادمان به سمت غرب، نرسیده به بزرگراه یادگار امام (ره)
یکی دیگر جگرکی‌های معروف و محبوب غرب تهران جگرکی دادمان است که نامش را از بلواری که در آن واقع شده گرفته است. کیفیت خوب و تازگی غذا‌های دادمان در کنار نان داغی که در کنار سیخ‌ها سرو میکند دادمان را جزو بهترین‌های تهران قرار داده است. اما برتری که دادمان نسبت به رقبای خود دارد، فضای باز و دلنشین اش است که در نوع خود خاص و متفاوت است.

جگرکی توچال

----

آدرس : پاسداران، خیابان دولت، بعد از چهارراه اختیاریه، پلاک ۸۷
محبوب‌ترین و شلوغ‌ترین جگرکی تهران واقع در خیابان دولت (شهید کلاهدوز) که از اول صبح تا پاسی از شب در حال خدمت رسانی است. برای این که بتوانید چند سیخ دل و جگر فوق العاده خوشمزه در توچال میل کنید باید صبور باشید وگرنه کلافه خواهید شد. چون فضای توچال نسبتاً کوچک است میتوانید غذای خود را در سینی دریافت کنید و در فضای مقابل جگرکی و یا در داخل خودرو نوش جان کنید.