بهترین کافی شاپ های تهران


ویکافه

----

آدرس: خیابان فلسطین، بالاتر از خیابان انقلاب، نبش خیابان نایبی، پلاک ۳۳۶.
شماره تماس : : ۶۶۹۷۶۰۴۱-۰۲۱
ویکافه با سرو انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم و غذاهای خوشمزه در خدمت شما عزیزان است. این کافه، برای هر ذائقه‌ای انواع قهوه کمکس، کلور، و وی ۶۰ را ارائه می‌دهد. غذاهای ویکافه را می‌توان در ۵ دسته پیتزاها، برگر، انواع ساندویچ و پاستاهایی خوش‌طعم تقسیم کرد. ساندویچ مرغ، انواع اسموتی، چای ، وافل و پاستا از بهترین غذاها و خوردنی‌های منوی این کافه هستند. انواع میوه‌های خشک مانند انجیر، زردآلو، کرن‌بری، کشمش و کلی میوه تازه مانند موز، میوه‌های فصل و توت‌فرنگی به عنوان دسر نیز سرو می‌شوند.کافه کتاب وارطان

----

آدرس: میدان فلسطین، خیابان طالقانی غربی، پلاک ۵١۴
شماره تماس : 66401015
کافه خانه وترطان، کافه‌ای شیشه‌ای که پر از کتابخانه است با منویی متنوع و قیمت‌هایی متوسط این خانه را همه چی تمام‌تر کرده است. عمارت رو به رویی این خانه، آرت شاپی است برای چرخ زدن و خرید هنرهای دستی خاص و موقعیت جغرافیایی این خانه به گونه‌ای است که با استفاده از تمامی وسیله‌های نقلیه عمومی اعم از مترو، اتوبوس و تاکسی تردد به راحتی امکان‌پذیر است.

لبیسترو

----

آدرس : خیابان ایرانشهر، خیابان سمیه، نرسیده به خیابان ویلا، پلاک ۲
شماره تماس : 02188917683
فضای داخلی این کافه در بحبوحه‌های انقلاب و به سفارش صاحب فرانسوی آن ساخته شده و انقلاب که می‌رسد، تا مدت‌ها به حال خود رها می‌شود تا اینکه به زمان حال می‌رسیم و کاربری کافه را پیدا می‌کند. برای همین هم دیدن فضای داخلی که دست نخورده و با همان دکور سابق باقیمانده، یکی از جاذبه‌های رفتن به لبیسترو است.سه لت

----

آدرس: حافظ، نرسیده به پل کالج، کوچه البرز ۱
شماره تماس : 021 6649 8510
کافه سه لت کافه ای با فضای گرم و دوست داشتنی است. یک زوج خوش ذوق، این کافه را راه اندازی کرده اند و اکنون به یکی از کافه های محبوب تهران تبدیل شده است. انواع نوشیدنی های گرم و سرد و میان وعده های خوشمزه در این کافه سرو می شود. از قهوه ای گرم تا یک پاستای خوش طعم. خوبی این کافه این است که تمامی وعده های سرو شده اش کاملا تازه اند و از پیش آماده نشده اند.

کافه گدار

----

آدرس: شهرک اکباتان، فاز ٢، بین بلوک ١۵ و ١۶، بازارچه کوثر، پلاک ١٨
شماره تماس : 021 4469 4513
کافه گدار در شهرک اکباتان، کافه‌ایست که نظر کاربران در سایت‌های مختلف نسبت به آن مساعد بوده است. این کافه فضای جمع‌وجور و خودمانی‌ای دارد و در حیاط کوچکش هم می‌شود نشست.پاستا ، ساندویچ ها و صبحانه های این کافه معروف است.