بهترین رستوران های ایتالیایی تهران


رستوران ایتالیایی جنارو

----

بلوار مرزداران، نبش خیابان ناهید، طبقه فوقانی آجیل تواضع
سایت : genaro-restaurant.com
برند جنارو یکی از معروفترین برندهای رستوران های ایتالیایی تهران می باشد. این رستوران دارای سه شعبه می باشد. شعبه مرزداران، زعفرانیه و کوروش مال. کیفیت مواد اولیه، نحوه برخورد پرسنل و چینش و تزيین غذا ها از ویژگی های قابل ذکر جنارو می باشند. امکان انتخاب در میان استیک های متنوع، سوخاری ها و برگرهای دوست داشتنی توانسته جنارو را به عنوان یکی از برترین های تهران معرفی کند.رستوران ایتالیایی بلامونیکا

----

خیابان وزرا، خیابان یازدهم، پلاک 32
سایت : bellamonica.com
بلامونیکا یکی دیگر از رستوران های ایتالیایی پایتخت می باشد که از ویژگی های این رستوران می توان به کیفیت مواد اولیه و همچنین نما و دکوراسیون اشاره کرد که توانسته طرفداران زیادی را در میان پایتخت نشینان کسب کند. از پرطرفدارترین غذاهای بلامونیکا می توان به سالاد سزار، پاستا، لازانیا و همچنین سالمون لمون اشاره کرد.

رستوران ایتالیایی بوکا

----

نیاوران، شمال کاخ نیاوران، خیابان پور ابتهاج، پلاک ۳۰۳
سایت : boca.ir
بوکا از معروفترین رستوران های ایتالیایی می باشد. بوکا در سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را در نیاوران آغاز نمود و بعدها شعبه ولنجک را نیز افتتاح نمود. پرسنل حرفه ای و ظاهر زیبای رستوران توانسته طرفداران زیادی را جذب خود کند. از محبوبترین غذاهای بوکا می توان به پاستا هاوانا، پیتزا ناپل، چیزبرگر ایتالیایی و میکس گریل اشاره کرد. لازم است بدانید به دلیل فضای نه چندان بزرگ رستوران قبل از مراجعه حتما اقدام به رزرو میز نمایید.رستوران ایتالیایی مازتی

----

تهران، سعادت آباد، سرو غربی، حد فاصل چهارراه شهرداری و پاکنژاد
سایت : bahmanbroker.com
مازتی در سعادت آباد تهران توانسته عنوان یکی از برترین رستوران های ایتالیایی را به خود اختصصاص دهد. استفاده از پرسنل حرفه ای و طعم متفاوت پیتزا و پاستا ها مازتی را بسیار محبوب کرده است. ظاهر مدرن و به روز و همچنین خلاقیت و متفاوت بودن این برند از بدو ورود توجه شما را به خود جلب خواهد کرد.

رستوران ایتالیایی سنسو

----

تهران، بلوار فردوس شرق، خیابان رامین جنوبی
سنسو یکی دیگر از پرطرفدارترین ایتالیایی های تهران می باشد. حجم بالای غذا و طراحی این رستوران و پخش موسیقی لذت بخش توانسته این برند را در میان برترین ها قرار دهد. همبرگر ها و سالادهای سنسو از محبوب ترین غذاهای منوی رستوران سنسو می باشند. این رستوران در بلوار فردوس شرق قرار دارد.