بهترین رستوران های زنجیره ای


رستوران زنجیره ای شیلا

----

تلفن: ۰۲۱۶۶۴۷۹۷۱۷
آدرس : میدان انقلاب، ضلع جنوبی شرقی، پلاک ۱۶
سایت : shilafood.net
در سال 78 مجموعه رستوران های زنجیره ای شیلا فعالیت خود را در خیابان ولیعصر تهران آغاز کرد. ارایه غذاهای با کیفیت و توجه به رضایت مشتریان از اهداف اصلی این مجموعه همواره بود است. تحقیقات و پژوهش های اصولی و کاربردی و برنامه ریزی دقیق و مدون این شرکت در دسته شرکت های پیشرو در زمینه رستوران های زنجیره ای قرار داده است. رفتار و آموزش حرفه ای کارکنان و کنترل پایدار تمام شعب از مزایای این رستوران ها می باشد.رستوران عطاویچ​

----

تلفن: ۰۲۱۷۷۹۳۹۰۸۱
آدرس : نارمک، خیابان آیت، پایین تر از میدان هفت حوض
سایت : atawich.com
رستوران های زنجیره ای عطاویچ این روزهای در سراسر کشور شعبه دارند. این برند متخصص ساندویچ های غول پیکر معروفیت خود را مدیون برگر های درجه یک خود می باشد. سس های خاص و ابداعی این رستوران ها و توجه به تازگی گوشت و مواد اولیه از ویژگی های خاص عطاویچ می باشد. شما اگر رژیم باشید بازهم عطاویچ برای شما برنامه خاصی را در نظر دارد و میتوانید از منوی سبک این مجموعه لذت ببرید . از دیدن نام های عجیب در عطاویچ تعجب نکنید این شرکت علاقه ی خاصی به نام های ابداعی خود دارد. از شعب این عطاویچ می توان به شعبه های آزادی، هنگام، نارمک، اکباتان اشاره کرد.

رستوران های پدرخوب​

----

تلفن: ۰۲۱۴۴۸۹۴۳۶۸
آدرس : بزرگراه ستاری شمال، خیابان مخبری، خیابان ایران زمین، بن‌بست گاز
سایت : pedarekhoob.com
رستوران های زنجیره ای پدرخوب با رویکردی مدرن و ابداعی پا به عرصه رستوران های زنجیره ای گذاشتند. آماده سازی بیش از 40 نوع پیتزا، ساندویچ و سوخاری و همچنین ویژگی های خاص خمیر و نان های این مجموعه چهره ای متفاوت از این پدر خوب به نمایش گذاشته اند. تهیه سبزیجات و ادویه های مختلف در کنار غذاهای اصلی توجه این رستوران ها به سلامت مشتریان را نشان می دهد. کنترل های کیفی تمامی شعبه به صورت روزانه و استخدام کارشناسان تغذیه این شرکت را به عنوان مجموعه ای پیشرو و مدرن معرفی کرده است.رستوران های پیتزا سیب 360

----

تلفن: ۰۲۱۲۲۶۹۶۹۳۵
آدرس : قیطریه، کوچه حدادنژاد، پلاک ۴
سایت : sib360.com
رستوران های پیتزا سیب 360 در سال 91 در تهران با بیش بیست شعبه در تهران و اطراف آن به عنوان یکی از بزرگترین و برترین رستوران های زنجیره و با تخصص پیتزا آغاز به کار کردند. استانداردهای بالای این مجموعه و توجه به سلیقه هموطنان و استفاده از مواد اولیه درجه یک و منوی متنوع این شرکت را به یکی از بهترین های حوزه خود تبدیل کرده است . انواع پیتزاهای آمریکا با ظواهر متفاوت و خاص و سالادهای متنوع این مجموعه از مزایای آن محسوب می شود. شعب پارک ملت، کرج، قیطریه، سعادت آباد و ستارخان از شعب شلوغ و پرطرفدار پیتزا سیب می باشد.

برگرلند

----

تلفن: ۰۲۱۸۸۵۸۱۱۱۹
• آدرس : سعادت آباد، بالاتر از پل مدیریت، نبش خیابان ۳۰ام، پلاک ۷
سایت : fa.burgerlandchain.com
برگر دوستان تهرانی نام برگرلند را به خوبی می شناسند. تاسیس هشت شعبه در تهران و طعم خاص و مک دونالدی برگرهای برگرلند خیلی زود توانست این مجموعه را به صدر لیست بهترین های ریتینو اضافه نماید. استفاده از گوشت تازه و ارایه سیب زمینی و سالاد در کنار برگرها از ویژگی های برگرلند می باشند. شما می توانید در شعب این مجموعه صبحانه های فست فودی را نیز نوش جان فرمایید. کینگ برگر را می توان معروف ترین برگر این رستوران معرفی کرد. شلوغ ترین رستوران برگرلند شعبه سعادت آباد می باشد.