بهترین رستوران های استیک


ممد استیک

----

تلفن: ۱۳۹۵
سایت : mamadsteak.com
یکی از معروفترین رستوران های استیک تهران ممداستیک می باشد. این مجموعه در سال ۹۵ در برج آ.اس.پ فعالیت خود را آغاز کرد. استفاده از کارمندان جوان و خلاق توانست این برند را به یکی از معروفترین های کشور تبدیل کند. از ویژگی های قابل اشاره ممداستیک نحوه برخورد پرسنل می باشد که کاملا حرفه ای از همان ابتدا از میهمانان خود پذیرایی میکنند. مشتریان این برند می توانند انواع مختلفی از استیک را که به سبک رستوران های ترکیه ای نام گذاری شده اند انتخاب کنند. معروفترین نوع استیک ریبای یا همان تبری می باشد که بسیار پرطرفدار می باشد. در صورت مراجعه به ممداستیک مطمئنا نظراتان به جذابیت ساید دیش ارائه شده در کنار غذای اصلی جلب خواهد شد.رستوران کاساب

----

یکی از معروفترین رستوران های استیک تهران رستوران کاساب فرشته می باشد. کاساب یک رستوران ترکیه ای می باشد. کاساب هم اکنون دارای ۲ شعبه در تهران می باشد. به طور کلی می توان گفت کاساب یکی از لوکس ترین و گران ترین رستوران های تهران می باشد که البته به همان میزان از کیفیت بسیار عالی ای نیز برخوردار می باشد. یکی از ویژگی های قابل ذکر کاساب نحوه برخورد پرسنل می باشد که کاملا حرفه و منطبق با اصول رستوران های اصیل می باشد.

رستوران جنارو(ژوانی سابق)

----

تاسیس: ۱۳۸۶
سایت : gennaro-restaurant.com
یکی از بهترین رستوران های بین المللی رستورا جنارو می باشد که می توان انواع استیک ها را در آن پیدا کرد. این رستوران دارای پنج شعبه در تهران می باشد که شلوغترین آن رستوران جنارو می باشد. این برند در سال ۸۶ توسط حمید قربان نژاد افتتاح شد. توجه به کیفیت و استاندارد های بالای این رستوران توجه بسیاری از عاشقان غذاهای ایتالیایی را به خود جذب کرده است. نام این رستوران از ژوانی به جنارو به دلیل ثبت نام ژوانی توسط فرد دیگری تغییر پیدا کرده است.رستوران زرچ

----

۱۳۵۱:تاسیس
سایت :zarechrest.ir
زرچ یکی از قدیمیترین رستوران های ایرانی می باشد که انواع غذاهای ایرانی و خارجی را در منوی خود قرار داده است. یکی از معروفترین های زرچ استیک با سس قارچ می باشد که طرفداران زیادی دارد. زرچ در سال ۱۳۵۱ فعالیت خود را آغاز کرد. یکی از ویژگی های منحصربه فرد زرچ استفاده از محصولات ارگانیک و مزرعه شخصی این مجموعه می باشد. توجه به افزایش کیفیت و همچنین نحوه برخورد پرسنل همواره از اصول مورد توجه این برند خوشنام می باشد.

رستوران لئون

----

تاسیس : ۱۹۶۰
لئون یکی از قدیمی ترین رستوران های تهران می باشد. در حال حاضر این برند دارای شش شعبه در مناطق مختلف تهران می باشد. این رستوران به دلیل استیک های منحصربه فرد و همچنین فضای لوکس و پرسنل حرفه ای خود معروف می باشد.