بهترین کارواش های تهران


کارواش بیهقی

----

carwashbeyhaghi.ir
آدرس : تهران، پارک سوار بیهقی، کارواش بیهقی
کارواش شبانه روزی بیهقی با مدیریت بشیری خدمات خودروشویی 24 ساعته به صورت شبانه روزی برای مشتریان ارائه می نماید. خدمات این مجموعه شامل: روشویی، نظافت داخل همراه با مواد ضدعفونی کننده، موتورشویی، خشکشویی و واکس پولیش هست، همچنین در این مجموعه فروشگاه لوازم لوکس خودرویی با ارائه لوازم انواع خودرو مستقر می باشد. برای رفاه حال مشتریان کارواش بیهقی همراه با سالن انتظار و پذیرایی رایگان است.اتوشناس

----

autoshenas.com
آدرس : تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به سه راه معلم، روبروی فروشگاه اتکا، ساختمان اتوشناس (پلاک ۶۰۴)
صفر شویی خودرو شامل شستشوی کلیه قطعات داخلی و خارجـی اتاق خودرو نظیر صنـدلی ها، رودری ها، سقف، داشـبورد و… بوسیله مواد شوینـده مخصوص می باشد. همچنین کلیه ایرادات ظاهری خودرو نیز برطرف می گرددو صفرشویی در اتوشناس با بهترین مواد شوینده توسط مجرب ترین متخصصین این امر صورت می گیرد.

کارواش پارسا

----

carwashparsa.com
آدرس : کرج،گوهردشت ،اشتراکی جنوبی ،نبش خیابان 15
کارواش پارسا در رقابت با هیچ کارواشی نیست. در مسابقه با خود تلاش می کند. هیچ رقبتی ندارد به هر نحوی، شکلی یا فرمی وارد بازی بهتر بودن از کارواش های دیگر شود. تنها هدفش این است که بهتر از گذشته شود و پیشرفت کند. انجام کلیه خدمات صفر تا 100خودرو با بالا ترین کیفیت به همراه 20روز گارانتی کیفیتی خدمات در این کارواش انجام میگیرد.تی تی ویت

----

www.titivatecarcenter.com
آدرس : تهران،بلوار چوگان، ضلع غربی استادیوم آزادی، جنب پژوهشگاه صنعت نفت، پلاک 1، سالن 9(مجموعه خودرویی تی تی ویت)
این مجموعه با شستشو اصولی و به روز با کارواش کارچر و مواد کاملا تخصصی سوناکس خدمات کارواش را در اسرع وقت به مشتریان ارایه می کند .منظور از کارواش اصولی استفاده از ابر و پد های شستشو مخصوص بدنه و رکاب جداگانه ، دستمال های مایکرفایبر نانو و شوینده های دارای استاندارد جهانی مناسب رنگ بدنه خودرو است. مجموعه شامل ۵۰۰ متر مربع فضای سرپوشیده و ۳۵۰۰ متر مربع محوطه اختتصاصی با در نظر گرفتن تمام نکات امنیتی از جمله گیت نگهبانی ،سیستم دوربین مدار بسته و کنترل شبانه روزی می باشد .هدف مجموعه خدمات خودرویی تی تی ویت ارائه بهترین کیفیت و نازلترین قیمت خدمات در یک محیط و فضای امن می باشد.

کارواش کاروشا

----

caroshacenter.ir
آدرس: تهران – دزاشیب – سه راه عمار – دپارتمان استور روشا – طبقه سوم
در مجموعه کاروشا، تلاش شده با تجمیع تمام خدمات لازم جهت نگهداری خودرو، خیال شما از بابت زیبایی و مراقبت از ماشین آسوده باشد. در این مجموعه با استفاده از سیستم پیشرفته شستشوی بخار و استفاده از مواد مرغوب و درجه یک کلیه خدمات شستشو شامل روشویی، موتورشویی، زیرشویی، نظافت داخل و صفرشویی توسط پرسنل آموزش دیده انجام میگردد.
خدمات دیتیلینگ، شامل رفع ایرادات ظاهری، استفاده از روشهای نگهداری رنگ خودرو، تعویض کامل ظاهر خودرو با خدمات کاور، اجرای نانو سرامیک، پوشش فوق العاده بادی فنس و اجرای آپشنهای مختلف ظاهری خودرو، واکس و پولیش و غیره در دسترس شما میباشد.