بهترین برندهای فشارسنج دیجیتالی


فشارسنج دیجیتالی OMRON

----

www.omron.com
تاسیس : 1933
شرکت الکترونیک ژاپنی است، که در زمینه تولید تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی، تجهیزات خودکارسازی و اتوماسیون صنعتی، قطعات الکترونیکی خودرو، تجهیزات پزشکی و ابزارهای مراقبت سلامت فعالیت می‌نماید. در شهر اوساکا تأسیس شد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر شیموگیو، کیوتو، ژاپن قرار دارد.فشارسنج دیجیتال RIESTER

----

www.riester.de
تاسیس : 1948
شرکت ریشتر به صورت تیمی است که در آلمان فعالیت خود را آغاز کرده است. محصولات ریشتر بر پایه نیاز روز جامعه پزشکی از یک جهت و از سوی دیگر مطابق مطالعات انجام شده توسط مرکز پژوهش شرکت که در ارتباط بسیار نزدیک با مراکز دانشگاهی است، تولید می‌شوند. گارانتی محصولات ریشتر باکیفیت بالا و کسب بالاترین استانداردهای بین‌المللی از قبیل CE اروپا، PTB آلمان و FDA آمریکا است. گروه‌های اصلی محصولات ریشتر فشارسنج، محصولات معاینه گوش و حلق و بینی، افتالموسکوپ، گوشی پزشکی، لارنگوسکوپ و چراغ معاینه هستند.

فشارسنج دیجیتال Beurer

----

www.beurer.com
تاسیس : 1919
یک شرکت خانوادگی آلمانی است که تجهیزات مختلفی را در حوزه سلامت و رفاه تولید می‌کند. این شرکت در شهر اولم آلمان تأسیس شد و در ابتدا فقط به تولید پتوی برقی مشغول بود. این شرکت در دهه ۱۹۸۰ میلادی به تدریج برگستره فعالیت‌های خود افزود و خط تولید محصولاتی متنوع تر را راه‌اندازی کرد. امروزه گروه صنعتی بیورر یکی از پیشتازان بازار در زمینه تولید انواع تجهیزات پایش فشار خون، ترازو، دماسنج بدن، پتوی برقی، نبولایز، دستگاه تصفیه هوا و نیز دستگاه رطوبت‌ساز می‌پردازد. بیورر اکنون بیش از ۲۲۰۰ نوع محصول مختلف را تولید می‌کند.فشارسنجWelch Allyn

----

www.welchallyn.com
تاسیس : 1915
تجهیزات پزشکی معاینه ای ولش آلن یکی از معروفترین برندهای دنیا می باشد که کمتر پزشکی یا بیمارستانی با آن آشنایی نداشته یا اسم آنرا نشنیده باشد. فشارسنج دیجیتالی این برند از دقت و کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و یک انتخاب هوشمندانه برای پزشکان و بیمارستان ها به شمار میرود.

فشارسنج دیجیتال Microlife

----

www.microlife.com
تاسیس : 1981
شرکت تجهیزات تشخیص پزشکی جهت کنترل علائم حیاتی بدن است که متخصص در توسعه و ساخت انواع محصولات پزشکی از جمله انواع فشارسنج دیجیتال، ترازو دیجیتال و تب سنج دیجیتال است. میکرولایف توسط Kin-Yuan Lin در تایپه در کشور تایوان تاسیس شد.شعبه دیگر این شرکت که در کشور سوئیس مستقر است به تولید و توزیع دستگاه های فشارخون، تب سنج های دیجیتال و سیستم های گرمایش موضعی مشغول می باشد.