بهترین برندهای دوربین مدار بسته


هایک ویژن

----

www.hikvision.com
تاسیس : 2001
هایک ویژن از تولید کنندگان و برندهای دوربین مداربسته است که در هانگژو چین تاسیس شده است.این برند با بیش از13000 نیروی انسانی و 4000 نفر در بخش تحقیق و توسعه ، دارای بزرگترین تیم تحقیق و توسعه میان برندهای فعال در این حوزه می باشد. محصولات این برند در بیشتر از 100 کشور عرضه میشود. در نقاط گوناگون جهان از جمله آمریکا،هلند، روسیه،هنگ کنگ،دبی ایتالیا،ایران و… دارای دفاتر مستقیم فروش میباشد.های لوک

----

www.hikvision.com
تاسیس : 2018
این برند در سال 2018 توسط کمپانی هایک ویژن معرفی شد. این برند نو ظهور از قوی و جدید ترین برند های دوربین مداربسته میباشد و به نسبت کیفیت خوبی که دارند دارای قیمت مناسبی هم هستند. این برند در حال حاضر توسط شرکت پارس ارتباط به ایران وارد شده است و پخش این محصول را نیز در ایران بر عهده گرفته است.

داهوا

----

www.dahuasecurity.com
تاسیس : 2001
شرکت داهو، ارائه دهنده محصولات و خدمات تصویری می‌باشد که طبق گزارش IHS در سال ۲۰۱۵، رتبه دوم دنیا در داشتن بیشترین سهم از بازار را کسب کرده است.این برند ساخت چین می باشد. ۳۵ شرکت بزرگ و کوچک در دنیا به عنوان زیر مجموعه داهوا در قاره های آسیا ، اروپا ، آمریکا ، آفریقا و، اقیانوسیه و خاور میانه در حال فعالیت میباشند که این نشان دهنده قدرتمند بودن این برند در این حوزه می باشد.یونی ویو

----

www.unv.ir www.uniview.com
تاسیس : 2011
محصولات Uniview در سراسر جهان با نشان تجاری UNV عرضه میگردد.این برند چینی دومین تولیدکننده در این کشور میباشد. Uniview دارای شبکه فروش گسترده در 145 کشور مختلف در سراسر جهان است که در ایران شرکت فن آوران امن یاشار واردکننده این محصولات این برند می باشد.

اکسیس

----

www.axis.com
تاسیس: 1996
دفتر اصلی برند اکسیس در استکهلم سوئد است این کمپانی اولین دوربین های تحت شبکه را به جهان معرفی نمود. محصولات برند اکسیس در مکان های عمومی و مناطقی مانند فروشگاه های زنجیره ای ، فرودگاه ها ، قطار ها ، بانک ها و.. بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. دستگاه های این کمپانی امنیتی فوق العاده داشته و تا حد زیادی از سرقت هایی از راه دور در امانند .