بهترین برندهای کیک و کلوچه


نان سحر

----

www.sahargroup.ir
تاسیس : 1350
در زمینه تولید نان و تحت عنوان نان بولکی پزی سحر آغاز نموده و از همان سال ضمن برقراری ارتباط با کمپانی های بزرگ بین المللی تولید کننده نان در کشورهای اروپایی، گامی بلند در راستای ارتقا سطح کیفی، ایجاد تنوع و کاهش ضایعات نان های حجیم و نیمه حجیم برداشته است.شایان گوهرسهند

----

www.sgsfood.com
تاسیس :1386
شرکت شایان گوهر سهند از ابتدای امر توانست با بهره گیری از متخصصین داخلی خط کیک لایه ای در داخل ساخت نماید و از خروج مبلغ قابل توجهی ارز از کشور جلوگیری نماید، همچنین این شرکت با توجه به اعتباری که در زمینه ی کیفیت و سایر زمینه ها کسب نموده موفق به کسب عنوان کارآفرینی برتر نموده و با شرکت های بزرگ قابل رقابت می باشد.

حام

----

www.haamfood.com
تاسیس : 1354
شرکت حام جزء اولین های صنعت بیسکویت در ایران می باشد کنترل کیفی منظم و دقیق محصولات حام از مواد اولیه ، تولید محصول توسط ماشین آلات تمام اتوماتیک و رعایت کامل نقاط حفظ سلامت و بهداشت بسته بندی محصولات تا جایی است که با پیشرفته ترین کشورهای جهان برابری می کند. همزمان با شروع تولید و تائید سلامت و کیفیت بیسکویت های تولیدی از سوی وزارت بهداشت وقت، شرکت حام موفق شد که بتواند طی سالهای متوالی تغذیه مدارس را تامین و رضایت آنها را جلب نماید.تامی تک

----

تاسیس : 1357
صنایع غذایی تامی تک به عنوان سازمانی معتبر در صنایع غذایی با سرمایه گذاری در زمینه تولید انواع کیک، کلوچه، بیسکویت و تولید بیش از 50 نوع محصول در اوزان و طعم های مختلف و مرغوب، به یکی از برندهای مطرح در زمینه تولید کیک، کلوچه و بیسکویت در ایران تبدیل شده است و توانسته نام خود را نزدیک به نیم قرن در تاریخ صنایع غذایی ایران حفظ نماید.

درنا

----

www.dorna-co.com
تاسیس : 1344
گروه صنایع غذایی درنا با تاسیس اولین کارخانه تولید کیک در سال 1344 در میدان امام حسین توسط پدر خانواده حاج میرزاآقا رسولوی بنا نهاده شد. اولین نامی که این محصول به خود گرفت کیک رسولوی بود. پسران ایشان در ادامه این حرکت شرکت بیسکو لارج را در کیلومتر 28 جاده مخصوص تهران – کرج تاسیس نموده و برند درنا را به خانواده کیک و کلوچه ایران معرفی نمودند. در سال 1389 گروه صنایع غذایی درنا جهت نیل به اهداف حرفه ای با هدف تامین، توزیع و فروش محصولات با برند درنا، شرکت اریکه درنا را بنا نهادند.