بهترین برندهای پرینتر


پرینتر اچ پی

----

www.hp.com
تاسیس : 1939
ساختمان مرکزی این شرکت در دره سیلیکون در ایالت کالیفرنیا در آمریکا واقع شده‌است. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت‌های فناوری اطلاعات است و تقریباً در تمامی کشورها فعالیت می‌کندHP بعنوان بزرگترین تولیدکننده چاپگر و لپ تاپ در دنیا شناخته میشود.پرینترهای اچ پی جزو محبوب ترین پرینترها بعد از برند brother می باشد.پرینتر شارپ

----

www.sharp-world.com
تاسیس: 1912
شارپ یک شرکت صنایع الکترونیکی ژاپنی مستقر در اوساکا است، که طراح و تولیدکننده طیف وسیعی از محصولات و کالاهای الکترونیکی می‌باشد. این شرکت بزرگترین تولیدکننده تجهیزات اداری در جهان به‌شمار می‌آید. در حال حاضر شرکت شارپ مالک ۶۴ کارخانه تولیدی در ۳۰ کشور جهان است، که در زمینه تولید تجهیزات الکترونیکی، لوازم خانگی، کالاهای مصرفی الکترونیکی، تجهیزات اداری و دستگاه‌های مخابراتی فعالیت می‌کنند.

پرینتر زیراکس

----

www.xeroxiran.ir www.xerox.com
تاسیس: 1906
زیراکس توسط جوزف سی. ویلسون تأسیس شده است ، طیف وسیعی از پرینترهای رنگی و سیاه‌و‌سفید، سیستم‌های چند منظوره، دستگاه‌های کپی عکس و چاپ دیجیتال را تولید و به فروش می‌رساند. شرکت زیراکس در ایران از سال ۱۳۴۹ با نام رنک زیراکس ایران در حال فعالیت است.پرینتر برادر

----

www.brother-usa.com
تاسیس : 1908
شرکت صنایع برادر (brother) کسب و کار خود را با تعمیرات چرخ خیاطی و تولید کننده آغاز به کار نموده است. محصولات و خدمات شرکت برادر با طیف گسترده ای از تجربه در زمینه هایی از قبیل تولید تجهیزات چاپ، چرخ خیاطی خانگی و چرخ خیاطی صنعتی و ابزار و ماشین آلات می باشد . در این بین پرینترهای این برند بسیار قدرتمند و پرفروش هستند.

پرینتر اپسون

----

www.epson.com
تاسیس: 1947
اپسون در کشور ژاپن تأسیس شد و بخشی از شرکت ساعت‌سازی بزرگ سیکو به حساب می‌آید. شرکت سیکو اپسون تولیدکننده انواع فناوری‌های رایانه است که عبارتند از: انواع چاپگرهای جوهر افشان، سوزنی و چاپگرهای لیزری، اسکنر‌ها، کامپیوتر رومیزی، تجاری، چند رسانه‌ای و پروژکتورهای سینمای خانگی، تلویزیون‌های بزرگ سینمای خانگی، روبات‌ها و تجهیزات اتوماسیون صنعتی، نقطه پرینترهای علامت فروش و ثبت پول نقد، لپ‌تاپ‌ها، مدارات مجتمع، اجزای ال سی دی و سایر اجزای الکترونیکی همراه است.