بهترین برندهای ماوس


اپل مجیک ماوس

----

www.apple.com
تاسیس :1976
درباره ماوس اپل می‌توان به ویژگی اصلی آن یعنی قابلیت شارژ مجدد آن اشاره کرد. وجود نداشتن باتری بزرگ در این ماوس باعث شده است که ماوس چنین ظرافت و سبکی داشته باشد طوری که مجیک ماوس تنها 99 گرم وزن دارد و طول و عرض آن به ترتیب 5.71 و 11.35 است. از دیگر ویژگی‌های جالب توجه آن داشتن فناوری مولتی ‌تاچ است که در نسل قبلی ماوس اپل نیز وجود داشت.سرفس آرک ماوس

----

سرفس آرک ماوس از محصولات کمپانی مایکروسافت میباشد. این برند شامل سرفس لپ‌تاپ و سرفس پرو ۲۰۱۷ نیز میباشد. این موج از محصولات معرفی‌شده سخت افزارهای بازطراحی شده، رنگ‌های متنوع‌تر و تغییرات کوچکی را به نسبت محصولات گذشته به مشتریان مایکروسافت عرضه کرد.

ماوس ریزر

----

تاسیس : 1998
محصولات شرکت Razer از محصولات مورد علاقه بسیاری از کاربران هستند. razer شرکت سازنده سخت‌افزار بازی‌های رایانه ای و کامپیوتری است. شرکت ریزر، بزرگترین اکوسیستم طراحی وسایل و لوازم جانبی بازی‌های ویدیویی در جهان را به نام خود ثبت کرده‌است.ماوس لوجیتک

----

تاسیس :1981
لاجیتک یک شرکت سوئیسیِ است که یکی از برندهای معروف در زمینه ی تولید محصولات دیجیتالی است که در تولید ماوس‌ها نیز فعالیت دارد. همچنین این شرکت بلندگوها و ابزارهای صوتی وایرلس و هدفون نیز برای تلفن همراه، رایانه، ام‌پی‌تری پلیر و دستگاه‌های پخش خانگی می‌سازد.

ماوس شیائومی

----

تاسیس : 2010
شیائومی به تولید محصولات اقتصادی و با کیفیت مشهور است در زمینه ی تولید اغلب لوازم جانبی کامپیوتر از جمله ماوس نیز وارد شده است. شرکت الکترونیک متعلق به بخش خصوصی است و مقر آن در پکن قرار دارد. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت‌های الکترونیک در زمینه طراحی، توسعه، و فروش گوشی‌های هوشمند، برنامه‌های تلفن همراه و لوازم مصرفی الکترونیک است.