برندهای روغن موتور


روغن موتور بهران

----

تاسیس: 1341
سایت : behranoil.co
بهران از برترین و قدیمی ترین برندهای محصولات پالایشگاهی کشور می باشد که بیش از پنجاه سال است فعالیت خود را ادامه می دهد. این شرکت انواع روغن های خودرو های بنزینی و دیزلی، پارافین، گیریس و ضد یخ های صنعتی را تولید می کند. در حال حاضر بهران بیش از نیمی از سهم بازار روانکارهای خودرو و بیش از ۳۰ درصد روغن های صنعتی را در اختیار دارد. بهران فعالیت خود را از سال ۱۳۴۱ آغاز نمود.روغن موتور اسپیدی

----

تاسیس: 1371
سایت : sepahanoil.com
شرکت نفت سپاهان فعالیت خود را از سال ۷۱ در تولید انواع محصولات راونکار آغاز نمود. اسپیدی یکی از زیرمجموعه های شرکت عظیم نفتی سپاهان می باشد. اسپیدی در تولید انواع روغن های موتور، روغن گیربکس و … فعالیت می کند. این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان روغن در خاورمیان می باشد. این شرکت در صادرات روغن اکستراکت و اسلاک واکس نیز سابقه فعالیت دارد. دسترسی آسان به محصولات اسپیدی از ویژگی های مثبت این برند می باشد.

روغن موتور ایرانول

----

تاسیس: 1384
سایت : familafamily.com
برند ایرانول در سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را با هدف تولید انواع روغن های موتور، گریس و روان کننده آغاز کرد. کیفیت و خلاقیت این شرکت توانست آن را در جایگاه خوبی نسبت به رقبای دیگرش در بازار کشور قرار دهد. این شرکت در تولید انواع روغن حتی برای صنایع دریایی و تولید ضد یخ و ضد جوش نیز فعال می باشد.روغن موتور پترونول

----

تاسیس: 1348
سایت : petronoloil.com
برند پترونول تحت مالکیت شرکت آذر روان ساز فعالیت خود را در تولید انواع فرآوره های پتروشیمی از حدود نیم قرن پیش آغاز نمود. کیفیت بالای محصولات برند پترونول به دلیل استفاده از مدرن ترین تجهیزات و آزمایشگاه ها باعث محبوبیت این برند در میان ایرانیان شده است. از دیگر محصولات این برند می توان به انواع روغن هیدرولیک، گریس و ضد یخ اشاره کرد.

روغن موتور توتال

----

تاسیس: 1924
سایت : total.com
این برند فرانسوی در سال ۱۹۲۴ فعالیت خود را آغاز نمود. در حال حاضر توتال یکی از پرطرفدار ترین برندهای روغن در ایران می باشد. یکی از دلایل محبوبیت توتال کیفیت بالای آن می باشد که اعتماد مصرف کنندگان را به خود جلب نموده است. کارخانه های تولید روغن توتال در کشور روسیه واقع شده است. افزایش آب بندی، محافظت در برابر خوردگی و تمیزکردن میکروسکوپی موتور از ویژگی های روغن های توتال می باشد.