بهترین برندهای تولیدکننده لاستیک


کویر تایر

----

تاسیس: 1336
سایت : kavirtire.ir
کویر تایر در سال ۶۶ فعالیت خود را در تولید انواع رینگ های سیزده اینج تا هفده اینچ آغاز نمود. این برند از برترین تولید کنندگان لاستیک کشور می باشد که در تولید انواع تایر های سایز ۱۶ و ۲۴ سنگین نیز فعال می باشد کویرتایر از بزرگترین و قدیمی ترین کارخانجات خراسان جنوبی با سهم بازاری بیش از 22% در جایگاه مناسبی در میان رقبای خود قرار گرفته است. ظرفیت کویر تایر بیش از بیست و هشت هزار تن انواع تایر و فلپ می باشد.تایر بارز

----

تاسیس: 1363
سایت : barez.com
برند بارز از مشهورترین برندهای تایرسازی کشور می باشد که فعالیت خود را در سال ۷۶ آغاز نمود. این شرکت از منظر میزان و تنوع تولید از بزرگترین شرکت های کشور می باشد. دامنه وسیع محصولات، کیفیت بالا و قیمت های مقرون به صرفه بارز را به برندی پرطرفدار تبدیل کرده است بارز همچنین از صادرکنندگان تایر می باشد که به کشورهای همسایه تولیدات خود را صادر کرده است. از محور های مکتوب شده بارز مشتری محوری، ایجاد فضای مطلوب و یادگیری مستمر می باشد.

تایر دنا

----

تاسیس: 1353
سایت : dena-tire.com
از قدیمی ترین برندهای ایرانی دنا می باشد که فعالیت خود را با مشارکت برند بریجستون ژاپن آغاز نمود. تایرهای دنا به کیفیت بالا و مقرون به صرفه بودن مشهور می باشد. فناوری برتر و استفاده از ماشین آلات به روز از ویژگی های گروه دنا می باشد. دنا فعالیت خود را در سال ۱۳۵۳ آغاز نمود. دنا افزایش حجم تولیدات را در سطح کشوری همواره از افتخارات خود می داند.تایر گلدستون

----

تاسیس: 1375
سایت : goldstoneir.com
برند تایر گلدستون با مالکیت گروه صنعتی آرتاویل تایر فعالیت خود را در سال ۷۵ آغاز نمود. تنوع محصولات و قیمت از مزیت های گلدستون به حساب می آیند. تولید انواع تایرهای بایاس وانتی، سنگین و کشاورزی این شرکت را در موقعیت مناسبی از منظر رضایت و سطح دسترسی مشتریان قرار داده است. گلدستون دارای بیش از ۱۰۰۰ نفر نیروی کار و ظرفیت تولید چهل هزارتن به صورت سالیانه می باشد.

یزد تایر

----

تاسیس: 1364
سایت : yric.com
یزدتایر در سال ۶۴ فعالیت خود را در شهر یزد با استفاده از تکنولوژی ژاپن آغاز نمود. این برند از بهترین های تولید تایر در کشور می باشد که در حال حاضر با حمایت یک شرکت هلندی محصولات خود را تولید می کند. یزدتایر در آخرین محصول خود توانست تایرهای اسپورت سری ۷ را روانه بازار کند که با استقبال خوبی مواجه گردید.