بهترین برندهای تولیدکننده لامپ کم مصرف


پارس شهاب

----

تاسیس:1348
سایت:parsshahab.com
شرکت لامپ پارس شهاب به عنوان اولین و بزرگترین تولیدکننده انواع لامپ با سرمایه گذاری مشترک توشیبای ژاپن در سال 1348تاسیس گردید و اولین لامپ التهابی و فلورسنت ایران را تولید نموده است. این شرکت دارای گواهینامه های بین المللی ایزو 9001، ایزو 14001، ایزو10002 و 10004 می باشد و به کشورهای آسیای میانه و همجوار از جمله عراق، ترکمنستان، افغانستان و ترکیه محصولات خود را صادر می کند.نورتابان فروزش

----

تاسیس:1384
سایت:foroozesh.ir
شرکت نور تابان در سال 1384 شروع به فعالیت کرد و امروزه به عنوان یکی از برترین ها و پیشروان صنایع روشنایی در کشور شناخته میشود. محصولات این شرکت علاوه بر کیفیت بالا و روشنایی زیاد باعث 50% صرفه جویی در مصرف برق شده و در سال 87 لوح تقدیر بهینه سازی انرژی را دریافت کرده است که باعث ایجاد تمایز برتری نسبت به دیگر تولیدکنندگان لامپ های کم مصرف می شود.

سهندآوا

----

تاسیس:1374
سایت:awaelectric.ir
شرکت سهند آوا یکی از بزرگترین تولید کننده لامپ های کم مصرف در سال 1374 تاسیس گردید و موفق به تولید بیش از 20 مدل از انواع مختلف لامپهای کم مصرف گردیده است و گامهای مهمی در جهت بهینه سازی مصرف انرژی در کشور برداشته است.این شرکت در سال 1386 موفق به اخذ نشان استاندارد از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران گردیده است.افراتاب

----

تاسیس:1377
سایت:afratab.com
شرکت الکترونیک افراتاب به منظور تولید محصولات الکترونیکی و مخابراتی در سال 1377 تاسیس گردید. محصولات روشنایی این شرکت با هدف کیفیت و کاهش مصرف انرژی، طراحی و تولید می شوند و محصولات خود را در چند شاخه نظیر لامپ ها، چراغ های سقفی، انواع پروژکتور، چراغ های خیابانی و وال واشر جهت روشنایی و نورپردازی به بازار ارائه گرداند. دست آورد و حاصل تلاش صدها نفر در افراتاب، تولید و توزیع بیش از 40 میلیون شعله لامپ با کیفیت و روشن تر کردن زندگی میلیون ها ایرانی در سراسر کشور شده است.

خزرشید

----

تاسیس:1378
سایت:khazarsheed.com
شرکت روشنایی خزرشید با هدف تولید انواع قطعات الکتریکی و الکترونیکی محصولات مختلف بخصوص بردهای الکترونیک لوازم خانگی سال 1378 در تهران تاسیس گردید. این شرکت موفق به اخذ گواهینامه استاندارد سیستم ایزو 10004، اخذ جایزه تولیدکننده برتر از وزارت صنایع گردید.