بهترین برندهای آرد


آرد مشتری

----

www.moshtariflour.com
تاسیس : 1342
این شرکت در مرکز شهر گنبد کاووس با ظرفیت تولید 100 تُن در روز فعالیت خود را در زمینه ی تولید انواع آرد سبوس شروع کرد . این کارخانه در آن زمان یکی از پر سابقه ترین کارخانجات کشور به شمار می رفت. هم اکنون این کارخانه با توجه به سطح کیفی بالای محصولات خود از تولید کنندگان نمونه در سطح کشور به شمار رفته که از این طریق محصولات خود را که در سه شیفت فعال تولید می شود به سراسر کشور ارسال می دارد.شرکت تولیدی آردینه ایران ( آرد دیهیم)

----

ardineh-iran.com
تاسیس : 1363
این شرکت با نام تجاری دیهیم شناخته میشود.این شرکت با هدف تولید انواع محصولات آردی مورد استفاده در بخش قنادی و شیرینی پزی مانند آرد گندم، آرد برنج، آرد نخود، آرد ذرت و آرد جو آغاز کرد. در سال های بعد با تنوع بخشیدن به محصولات خود، انواع پودرهای آماده کیک، بیکینگ پودر و پودر بستنی را نیز به سبد محصولات خود اضافه نمود.

آرد توتیا

----

www.tootiaco.ir
تاسیس : 1371
شرکت صنایع غذایی توتیا و پرهام ، تولید کننده رشته آشی ، رشته پلویی ، ورمیشل و آرد بسته بندی شده می باشد. همکاری با شرکت های پخش پراور و شرکت گلها ، شرکت ترخینه و شرکت نوژان گستران در رابطه با ظرفیت خالی رشته آش و رشته پلویی و ورمیشل و هم اکنون نمایندگیهای فعال در بعضی از استانها را دارا است.آرد نان آوران

----

nanavaran.com
تاسیس : 1379
شرکت نان آوران انواع نان حجیم، نان سوخاری، نان مسطح و کیک و شیرینی را تولید و به شکلی کاملا بهداشتی بسته‌بندی و عرضه می‌کند. گروه نان آوران در سال 88 توسط تیم مهندسی دستگاه‌های مخصوص تولید و بسته‌بندی نان را تولید کرد که کیفیت آن در حد استانداردهای اروپا است. کارخانجات نان آوران بیش از 70 مدل نان، شیرینی‌جات، پیتزا و ساندویچ‌های سرد را به شکل تازه تولید می‌کند و در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.