بهترین تولید کننده های دوچرخه ایرانی


پورت لاین

----

www.portline.ir
تاسیس : 1398
در تبریز شروع به کار کرده است. این کارخانه با دارا بودن سال ها تجربه در حوزه دوچرخه و لوازم جانبی و همکاری با بهترین طراحان داخلی و با کیفیت ترین مواد مصرفی، دوچرخه هایی با کیفیت بالا و قابل رقابت با بازار جهانی را تولید می کند.تفاوت این کارخانه دوچرخه سازی با سایر کارخانه هایی که مونتاژ کار هستند در این است که تمام قسمت های دوچرخه در خود ایران تولید می شوند.آساک دوچرخه

----

www.aassak.com
تاسیس : 1377
مجتمع صنعتی دوچرخه سازی قوچان بزرگترین تولید کننده دوچرخه در ایران و خاورمیانه با ظرفیت تولیدی 300000 دستگاه دوچرخه در سال می باشد. این واحد صنعتی با هدف رسیدن به خود کفایی ، استقلال صنعتی ، ایجاد اشتغال ، توسعه اقتصادی در منطقه ، صرفه جویی و کسب درآمد ارزی ، تولید انبوه خود را شروع نموده است.

گروه صنعتی کراس

----

cross360.ir
تاسیس : 1328
به‌عنوان یکی از بنیان‌گذاران تبلیغ و گسترش ورزش و سبک زندگی سالم و مدرن، به‌عنوان یکی از بازیگران صنعت دوچرخه‌سازی و توزیع‌کنندگان عمده این محصول در کشور پایه‌گذاری شد. این شرکت پس از گذشت سال‌ها همچنان به‌عنوان یکی از برترین شرکت‌های تولید و تأمین‌کننده دوچرخه و تجهیزات باشگاهی و سلامت خانگی مشغول به فعالیت است. محصولات اين شركت شامل تولید و واردات انواع دوچرخه‌هاي ساده، دنده‌دار، فنردار چندمنظوره، تنه و شاسي در سايزهای مختلف و نماینده انحصاری برترین برندهای تجهيزات ورزشي دنیا است.شکاری

----

shekarigroup.com
تاسیس : 1369
تولیدکننده و واردکننده¬ ¬ی دوچرخه و لوازم جانبی می باشند که در مدت سی¬ سال تجربه و فعالیت در این حوزه، با ده¬ ها کارخانه و برند از سراسر جهان فعالیت داشته اند. محصولات گروه شکاری از بدو ورود و حضورشان سعی نموده اند نیازهای مصرف کنندگان ایرانی را شناسایی کنند و سپس با بررسی، تحقیق و توسعه، دوچرخه هایی مطابق با سایز، قد و نیاز ایرانیان را روانه بازار نمایند. تمامی برندهای گروه شکاری پیشرفت مستمر برای بهبود و ارتقائ رضایت مصرف کنندگان را هدف خود قرار داده اند.

مریدا

----

www.merida-bikes.com
تاسیس : 1972
در تایوان از بهترین شرکت های دوچرخه سواری می باشد. از زمان تأسیس این شرکت ایران نیز یکی از صدها نمایندگی این کمپانی است. این شرکت در ایران نمایندگی دارد و به همین خاطر دوچرخه هایی که این کمپانی تولید می کند در تمام نمایندگی های این کمپانی در سراسر ایران موجود می باشد و به آسانی یافت می شود.