بهترین برندهای کوله پشتی


کوله پشتی کت

----

www.Caterpillar.com
تاسیس : 1925
کاترپیلار که به اختصار با نام کت شناخته میشود و یک ابرشرکت صنایع سنگین آمریکایی است که در زمینه طراحی و توسعه، مهندسی و ساخت موتورهای دیزل، تجهیزات سنگین، ماشین‌آلات کشاورزی و کامیون‌ها فعالیت می‌کند و به‌عنوان بزرگ‌ترین سازنده ماشین‌آلات عمرانی و معدنی جهان شناخته می‌شود. این شرکت بزرگ اقدام به تولید کیف و کفش نیز کرده‌است که همانند ماشین آلات سنگین خود طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد. این برند شناخته شده جهانی فروشگاه های متعددی در جهان دارد و همین طور در ایران نمایندگی‌هایی برای فروش محصولات کاترپیلار وجود دارد.کوله پشتی الکسا

----

برند الکسا ( ALEXA ) دارای چندین مجموعه از چمدان های سفری با بدنه ها و سایزهای مختلف می باشد، جنس اکثر چمدان های برند الکسا ( ALEXA ) از پلی استر و پلی پروپیلن می باشد که مقاومت زیادی در برابر ضربه دارند و نگرانی های شما را در سفرهای پر خطر از لحاظ آسیب دیدگی به بدنه چمدان و وسایل داخل آن برطرف می کنند.

کوله پشتی تارگوس

----

eu.targus.com
تاسیس : 1983
محصولات تارگوس نه تنها در ایران بلکه در جهان نیز بسیار مشهور شده اند. بسیاری از کسانی که نیاز روزمره به لپ تاپ دارند و هر مارک کیف و کوله لپ تاپی را امتحان کرده اند، این برند را به عنوان یکی از بهترین ها میدانند.کوله پشتی فیرو

----

www.firoproducts.com
فیرو یک برند ایرانی است که با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و کارآمد داخلی و با استفاده از بهترین مواد خام موجود در بازار در زمینه تولید انواع لوازم سفر از جمله کوله پشتی کوهنوردی، کوله‌پشتی لپ تاپ، کوله‌پشتی مدرسه، کیف دستی، ساک ورزشی، چمدان، نظم دهنده و جوراب فعالیت می‌کندکوله پشتی های برند فیرو ( FIRO ) دارای امکانات متفاوت و بسیار زیادی هستند که در ابعاد و سایزهای مختلفی ارائه می شوند.

کوله پشتی اسپری اکسوس

----

www.osprey.com
تاسیس : 1974
کوله پشتی اسپری یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین برندهای کوله پشتی در سراسر دنیاست. کمپانی OSPREY در سال ۱۹۷۴ تاسیس شد. در آن زمان هر محصول تولید شده توسط این کمپانی بوسیله دستان مالک شرکت، آقای Mike Pfotenhauer به صورت بی رحمانه ای مورد بررسی قرار می گرفت اما هم اکنون از لحاظ فنی کوله‌پشتی فوق یک کوله‌پشتی مینیمال شناخته می شود.